Agata Rubik robi przerwę od mediów społecznościowych. Mówi o zdrowiu

Agata Rubik
Agata Rubik robi przerwę od relacjonowania życia w USA. Co jest przyczyną?
Źródło: MWMEDIA
Agata Rubik zdradziła, co jest przyczyną przerwy w relacjonowaniu życia rodziny Rubików za oceanem, którego mogliśmy być świadkiem przez ostatnie tygodnie. Żona Piotra Rubika wyjawiła, że na drodze stanęły przyczyny losowe.

Agata i Piotr Rubik są jedną z najbardziej znanych par w show-biznesie. Zakochani mają dwie córki. Para często udostępnia fragmenty swojego życia w mediach społecznościowych.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

See Bloggers. Agata i Piotr Rubikowie o dzieciach w Internecie
Źródło: TVN

Agata Rubik wyjawiła powód przerwy w relacjonowaniu życia w USA

Agata Rubik za pośrednictwem swojego konta na Instagramie od kilku tygodni relacjonowała początki życia rodziny Rubików za oceanem. Zakochani posłali do tamtejszej szkoły swoje córki, a następie pochwalili się zdanym egzaminem na prawo jazdy oraz zakupem auta na kredyt.

Nieoczekiwanie jednak codzienne relacje z USA ustały, a fani oczekujący kolejnych InstaStories wstrzymali oddech. Teraz żona Piotra Rubika wyjawiła powód swojej nieoczekiwanej ciszy. Jak się okazało, za wszystkim stoją problemy zdrowotne, które zaczęły trapić kobietę.

"Pierwszy poważny spadek formy! Nie wiem, czy słońce mi przygrzało, czy klimatyzacja mnie przewiała, ale źle się poczułam, dlatego też nie mam weny do nagrywania relacji. Szkoda, bo mieliśmy fajne plany na wieczór" — zdradziła Agata Rubik.

Agata Rubik
Agata Rubik wyjawiła powód braku relacji na Instagramie
Agata Rubik
Źródło: Instagram @agata_rubik

Agata i Piotr Rubikowie pokazali jak się urządzili

Piotr i Agata Rubikowie podjęli decyzję o zmianie swojego dotychczasowego miejsca zamieszkania i przeprowadzce do ciepłego Miami. Ta decyzja nie tylko daje im możliwość zdobycia nowych doświadczeń, ale również jest idealną okazją do realizacji długo oczekiwanych planów artystycznych. Para jest pełna optymizmu w związku z tą przeprowadzką.

Od tygodni zakochani mieszkają już w USA. Agata Rubik dzieli się na swoim profilu na Instagramie postępami w urządzaniu nowego domu. Poprzednio pokazała swoim fanom kuchnię i część salonu, a teraz udostępniła zdjęcia nowych mebli, które montowała razem z rodziną. Do nowych zakupów należy komoda, krzesła i dywan, które sprawiły, że salon zyskał przytulny charakter. Nawet na jeszcze niezagospodarowanym balkonie można już podziwiać niesamowity widok.

Agata Rubik, Piotr Rubik
Agata Rubik pokazała okazałe wnętrze posiadłości
Agata Rubik, Piotr Rubik
Źródło: Instagram @agata_rubik

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości