Agata Rubik wyjawiła, co z ich willą w Polsce. Internauci nie kryją zdziwienia

Agata Rubik
Agata Rubik
Źródło: MWMEDIA
Jakiś czas temu Agata i Piotr Rubikowie wraz z dziećmi porzucili codzienność w Polsce na rzecz spełnienia marzenia o amerykańskim życiu. Rodzina wyprowadziła się bowiem do Miami gdzie wije swoje gniazdko. Żona muzyka niedawno zorganizowała sesję pytań i odpowiedzi dla obserwatorów, podczas której zaskoczyła wyznaniem dotyczącym ich pokaźnej posiadłości w Polsce.

Agata i Piotr poznali się w 2005 roku podczas konkursu Miss Polonia, w którym Agata Rubik, wówczas Paskudzka, walczyła o koronę. To właśnie wtedy Piotr Rubik miał na zabój zakochać się w o 18 lat młodszej piękności. 

"Agata była mi pisana. To dzięki niej na nowo poczułem wyjątkowy smak słowa 'zaufanie'" - powiedział w jednym z wywiadów Piotr Rubik o swojej wybrance. Para uwiła piękne gniazdo w ojczyźnie, jednak obecnie zdecydowała na spełnianie marzeń za oceanem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Agata Rubik o willi w Polsce

Ponad 9 miesięcy temu w mediach zawrzało, gdy Agata i Piotr Rubikowie ogłosili, że spakowali wspólne 12 lat życia do kilku walizek i wyemigrowali do Stanów Zjednoczonych. Nie obyło się po drodze bez pewnych komplikacji, jednak jak oboje systematycznie zapewniają, że życie z widokiem na ocean ma znacznie więcej plusów, niż minusów.

Niedawno żona muzyka zorganizowała sesję pytań i odpowiedzi, podczas której odniosła się do tego, co obecnie dzieje się z ich willą z basenem umieszczoną na warszawskim Wilanowie. Odpowiedź wielu internautów zaskoczyła, bowiem Agata Rubik zadeklarowała, że nie pała już zbytnim sentymentem do posiadłości.

"[Dom - przyp. red. ] jeszcze nie jest sprzedany. Jest wynajęty do końca lipca, potem będziemy chcieli go sprzedać, bo cokolwiek się nie stanie - czujemy, że etap domu mamy aktualnie za sobą" - wyznała.

Jak myślicie, czy rodzina zdecyduje się jeszcze na stały powrót do ojczyzny?

Agata Rubik i Piotr Rubik - jak się poznali? 

Gdy Piotr Rubik był u szczytu sławy, pojawił się na wyborach Miss Polonia. To właśnie tam zobaczył piękną modelkę, Agatę Paskudzką po raz pierwszy. Po jej finałowym występie zdobył się na pierwszy krok i podszedł do przyszłej żony na chwilę, by porozmawiać.

"Piotr wyczuł chyba moją niepewność, bo powiedział, że dla niego jestem najpiękniejsza bez względu na wynik wyborów. Kiedy więc konkurs się zakończył, wysłałam mu mejla z podziękowaniem. Odpisał. Wyznał, że strasznie się ucieszył, bo szukał ze mną kontaktu, przeglądał książkę telefoniczną, ale nie mógł mnie znaleźć" - powiedziała w jednym z wywiadów Agata Rubik. 

Sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w obecności 150 gości, rodziny i najbliższych przyjaciół. Ona - ubrana w jedwabną i skromną suknię od duetu projektantów "Paprocki & Brzozowski", on - ubrany w niebanalny, niebieski frak. Podczas ceremonii śpiewali soliści z chóru Piotra Rubika a ksiądz, podczas mszy, przeczytał dla państwa młodych specjalne błogosławieństwo od papieża Benedykta XVI. I choć od tego wyjątkowego dnia minęło już wiele lat, małżeństwo wciąż zachwyca się sobą i dla wielu internautów stanowi wzór do naśladowania. 

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości