Agata Rubik o tęsknocie za Polską i kolejnym dziecku. "Nigdy nie wiadomo, co będzie"

Agata Rubik
Agata Rubik
Źródło: MW MEDIA
Agata Rubik wraz z rodziną podjęła niedawno poważną decyzję. Na stale pożegnali się z Polską i zamieszkali w słonecznym Miami. W najnowszym wpisie żona kompozytora zdradziła szczegóły dotyczące nowej codzienności. Poruszyła też temat tęsknoty za ojczyzną i zmianami, z którymi borykają się jej córki. Chciałyby wrócić w rodzinne strony?

Przeprowadzka do USA wiązała się z wieloma wyzwaniami, jednak Agata Rubik podkreśla, że cała rodzina stara się jak najlepiej zaadaptować do nowych warunków. Pomimo tęsknoty za Polską starają się czerpać radość z nowych doświadczeń i możliwości, jakie daje im życie za oceanem.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

220613_seebloggers_100_rubikowie_dzieci_w_internecie (1)
See Bloggers. Agata i Piotr Rubikowie o dzieciach w Internecie
Źródło: TVN

Agata Rubik o życiu w Miami

Agata Rubik często otwiera dla swoich instagramowych obserwatorów okienko umożliwiające zadawanie pytań. To właśnie podczas niedawnej sesji Q&A odniosła się do kwestii tęsknoty i uchyliła rąbka tajemnicy związanego z życiem za oceanem. Wyznała, że jej młodsza córka czasami tęskni za polską codziennością.

"Już nie [tęskni za Polską - przyp. red]. Ale bardzo się cieszy, że pojedziemy tam w wakacje" - wyznała.

Co ciekawe żona Piotra Rubika postanowiła również opowiedzieć nieco więcej o planach na rodzinną przyszłość. Gwiazdorska para planuje kolejne dziecko?

"Chyba dopiero podczas przeprowadzki poczułam, że to koniec. Pozbyłam się wtedy wszystkich ciuszków, które sobie odłożyłam 'just in case'. Choć wiecie... teoretycznie nigdy nie wiadomo, co będzie" - podkreśliła

Agata Rubik sprzedaje willę w Polsce?

Ponad 9 miesięcy temu w mediach zawrzało, gdy Agata i Piotr Rubikowie ogłosili, że spakowali wspólne 12 lat życia do kilku walizek i wyemigrowali do Stanów Zjednoczonych. Nie obyło się po drodze bez pewnych komplikacji, jednak jak oboje systematycznie zapewniają, że życie z widokiem na ocean ma znacznie więcej plusów, niż minusów.

Niedawno żona muzyka zorganizowała sesję pytań i odpowiedzi, podczas której odniosła się do tego, co obecnie dzieje się z ich willą z basenem umieszczoną na warszawskim Wilanowie. Odpowiedź wielu internautów zaskoczyła, bowiem Agata Rubik zadeklarowała, że nie pała już zbytnim sentymentem do posiadłości.

"[Dom - przyp. red. ] jeszcze nie jest sprzedany. Jest wynajęty do końca lipca, potem będziemy chcieli go sprzedać, bo cokolwiek się nie stanie - czujemy, że etap domu mamy aktualnie za sobą" - wyznała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości