Agata Rubik walczy z chorobą. Żona Piotra Rubika opowiedziała o wysokich cenach badań w USA

Agata Rubik
Agata Rubik walczy z chorobą. Żona Piotra Rubika opowiedziała o wysokich cenach badań w USA
Źródło: MWMEDIA
Agata Rubik jakiś czas temu zrobiła przerwę od relacjonowania amerykańskiego życia u boku Piotra Rubika i dzieci. Jak się okazało za wspomnianą stały poważne problemy zdrowotne kobiety. Teraz zdradziła więcej informacji na ten temat.

Agata i Piotr Rubikowie są jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w polskim show-biznesie. Małżeństwo ma dwie córki — Helenę i Alicję. Zakochani często dzielą się życiem prywatnym na platformach społecznościowych.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Martyna Wojciechowska o opiece nad nastoletnią córką

Agata Rubik wyjawiła, na co jest chora

Od kilku tygodni Agata Rubik za pośrednictwem mediów społecznościowych opowiadała o życiu swojej rodziny za oceanem. Żona Piotra Rubika nieoczekiwanie nagle przestała publikować codzienne relacje z USA, co zaniepokoiło jej fanów. Po pewnym czasie kobieta ujawniła przyczynę wspomnianej przerwy. Okazało się, że za jej milczeniem stoją problemy zdrowotne, które zaczęły dawać się jej we znaki.

Żona muzyka wykonała szereg różnego rodzaju badań. Jak się okazało, za jej problemami zdrowotnymi stoi anemia. Za pośrednictwem Instagrama Agata Rubik przekazała fanom diagnozę. Przy okazji podzieliła się refleksją dotyczącą wysokich badań krwi w stanach zjednoczonych.

"[...] Podczas ostatnich badań z krwi wyszła mi konkretna anemia. Paulina (nasza kochana dietetyczka) zasugerowała wlewki z żelaza. Faktycznie sprawy zdrowotne są tu CHOLERNIE drogie, dlatego ubezpieczenie to MUST HAVE. Badania krwi pod kątem anemii kosztują w prywatnej firmie 399 $, a wlewka z żelazem 800" - wyjawiła.

Agata Rubik
Agata Rubik wyjawiła, że zmaga się z anemią
Agata Rubik
Źródło: Instagram

Agata i Piotr Rubikowie pokazali jak się urządzili

Kilka miesięcy temu Piotr oraz Agata Rubikowie zdecydowali się zmienić swoje dotychczasowe miejsce zamieszkania i przeprowadzić do słonecznego Miami. Wspomniana decyzja pozwala im na zdobywanie nowych doświadczeń oraz realizację od dawna wyczekiwanych planów artystycznych.

Parę tygodni temu zakochani wreszcie przeprowadzili się do USA, a Agata Rubik na swoim profilu na Instagramie stale zaczęła publikować InstaStories nie tylko na temat poczynań zakochanych za oceanem, ale także urządzania nowego mieszkania.

Małżonkowie już wcześniej pokazali swoją kuchnię i część salonu, a ostatnio udostępnili zdjęcia nowo zakupionych mebli, takich jak komoda czy krzesła. Wspomniane sprawiły, że wnętrze ich mieszkania stało się przytulne. Przy okazji fani Rubików mogli zobaczyć wspaniały widok rozpościerający się z jeszcze niezagospodarowanego balkonu.

Agata Rubik, Piotr Rubik
Agata Rubik pokazała okazałe wnętrze posiadłości
Agata Rubik, Piotr Rubik
Źródło: Instagram @agata_rubik

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości