Piotr Rubik chce otworzyć biznes w Miami. Agata Rubik zdradziła szczegóły

Agata Rubik i Piotr Rubik
Agata i Piotr Rubikowie przeprowadzili się do Miami
Źródło: MWMEDIA
Agata i Piotr Rubikowie przeprowadzili się do USA i organizują sobie życie w nowej rzeczywistości. Żona kompozytora zdradziła, że jej słynny mąż ma bardzo poważne plany biznesowe, które już zaczął wcielać w życie.

Agata i Piotr Rubikowie oraz ich dzieci miesiąc temu przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych, co zapowiadali od dłuższego czasu. Para jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i regularnie daje znać, co u nich słychać. Teraz Agata Rubik zdradziła, że jej słynny mąż chce otworzyć biznes w Miami.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

See Bloggers. Agata i Piotr Rubikowie o dzieciach w Internecie
Źródło: TVN

Piotr Rubik chce otworzyć przedszkole muzyczne w Miami

Agata i Piotr Rubikowie już dawno temu, gdy byli pytani o powody przeprowadzki do Stanów Zjednoczonych, mówili, że między innymi chodzi o kwestie zawodowe. Para nie zdradzała jednak wówczas więcej szczegółów i podkreślała, że w Miami mają wielu przyjaciół i czują się tam jak w domu.

Teraz żona słynnego kompozytora za pośrednictwem kanału nadawczego na Instagramie zdradziła, jakie mają plany. Okazuje się, że Piotr Rubik chce otworzyć przedszkole muzyczne w Miami.

Zaraz jedziemy z Piotrem do urzędu, będziemy się orientować w sprawach związanych z otwarciem przedszkola muzycznego w Miami 
- poinformowała.

Warto podkreślić, że dla Piotra Rubika nie jest to nic nowego. Muzyk bowiem od dziesięciu lat jest właścicielem kilku przedszkoli w naszym kraju. Rubik Music School ma na razie trzy placówki w Polsce, które są w pełni prywatne.

Agata i Piotr Rubikowie są małżeństwem od 15 lat

Agata Rubik i Piotr Rubik poznali się w 2005 roku podczas finałów konkursu Miss Polonia, w których Agata Rubik brała udział. Młoda modelka szybko zwróciła uwagę o 19 lat starszego kompozytora, który stracił dla niej głowę. Potem sprawy nabrały szybszego tempa. Muzyk przeprowadził się dla ukochanej do Wrocławia, gdzie ona kończyła wówczas studia.

Agata i Piotr Rubikowie pobrali się w 2008 roku podczas bajkowej ceremonii zorganizowanej w jednym z wrocławskich pałacyków. Na ślub zostało zaproszonych 150 gości, a media nie miały wstępu na wydarzenie. Niedługo potem para powitała na świecie swoją pierwszą córeczkę, Helenkę. Kilka lat później Agata Rubik urodziła drugą pociechę, również córkę, Alicję. Gwiazda niedawno przyznała, że chociaż od początku razem z mężem planowała potomstwo, to sama pierwsza ciąża była dla niej zaskoczeniem.

"Jak zaszłam w ciążę, to byłam przerażona, że to tak szybko wyszło. Bo to było tak, że byliśmy w podróży poślubnej i akurat Piotr miał urodziny 40. Na zasadzie 'takie bym miał marzenie, zobaczymy, jak będzie'. No i się przytrafiło" - wyznała w rozmowie z Żurnalistą.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości