Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez - hiszpańska modelka, influencerka, tancerka, partnerka piłkarza Christiana Ronaldo.

Georgina Rodriguez - rodzice i młodość

Georgina Rodriguez urodziła się 27 stycznia 1994 roku w Buenos Aires (Argentyna). Ojciec Georginy, Jorge Rodriguez, był Argentyńczykiem, a matka, Ana María Hernández, Hiszpanką. Brytyjskie media donoszą, że ojciec Georginy był dwukrotnie skazany za przemyt narkotyków. Ostatni wyrok zakończył w 2013 roku.

Georgina Rodriguez dorastała w Hiszpanii, w niewielkim miasteczku Jaca (prowincja Huesca), dokąd przeprowadziła się z rodzicami, gdy miała cztery lata. Ma siostrę, Ivanę, która jest influencerką i prowadzi popularne konto na Instagramie.

Gdy miała 19 lat, Georgina Rodriguez, przeprowadziła się do Madrytu. Pracowała tam jako sprzedawczyni w sklepie Massimo Dutti, a następnie wyjechała do Anglii, gdzie uczyła się języka angielskiego. Jako 22-latka wróciła do Madrytu i rozpoczęła pracę w sklepie Gucciego. Jako modelka pozowała m.in. dla magazynów “Grazia”, “Men's Health”, “Women's Health”, “Glamour”, reklamowała także odzież PrettyLittleThing. Profil Georginy Rodriguez na Instagramie obserwuje ponad 40 mln osób.

Georgina Rodrigues i Christiano Ronaldo

Christiano Ronaldo (ur. 5 lutego 1985 roku w Funchal, w Portugalii) i Georgina Rodriguez są ze sobą od 2016 roku. Poznali się w sklepie Gucciego, w którym Rodriguez pracowała jako sprzedawczyni. Pierwszy raz zostali sfotografowani razem pod koniec 2016 roku w Disneylandzie. W 2020 roku pojawiły się pogłoski, że Christiano Ronaldo i Georgina Rodriguez zaręczyli się, jednak żadne z nich nie potwierdziło tej informacji.

Ronaldo i Rodrigues mają razem dwoje dzieci. Ich córka Alana Martina Dos Santos Rodriguez urodziła się 13 listopada 2017 roku, a 18 kwietnia 2022 na świat przyszły bliźnięta pary - córka Bella Esmeralda i syn Angelo. Chłopiec zmarł podczas porodu. Rodriguez i Ronaldo wychowują też wspólnie dzieci Ronaldo: syna Cristiano Ronaldo Juniora (ur. 1 czerwca 2010 roku, tożsamość jego mamy jest tajemnicą) i urodzone przez surogatkę bliźniaki Evę i Mateo (ur. 29 czerwca 2017 roku).

Georgina Rodriguez - Netflix

27 stycznia 2022 roku światową premierę miał serial dokumentalny Netfilksa pt. „Jestem Georgina” o życiu Rodriguez, reklamowany na platformie jako “emocjonalny i wnikliwy portret życia codziennego Georginy Rodríguez — mamy, influencerki, kobiety biznesu i partnerki Cristiano Ronaldo”. Serial ma 6 odcinków i występują w nim Christiano Ronaldo i Georgina Rodrigues. Piłkarz i jego partnerka opowiadają w serialu historię swojego związku, wspominają wspólne początki. Widzowie mogą obserwować codzienność Rodriguez, która szczerze opowiada o swoim życiu z Ronaldo.

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images