Cristiano Ronaldo w żałobie. Matka i siostra piłkarza zareagowały na śmierć jego dziecka

Nie żyje syn Cristiano Ronaldo. Matka i siostra piłkarza zabrały głos
Nie żyje syn Cristiano Ronaldo. Matka i siostra piłkarza zabrały głos
Źródło: Getty Images
Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez stracili syna. Piłkarz i jego ukochana od miesięcy oczekiwali na narodziny bliźniąt. Przywitali na świecie chłopca i dziewczynkę. Niestety ich synek zmarł niedługo po porodzie. Miliony fanów Ronaldo przesyłają kondolencje w mediach społecznościowych. Największe wsparcie płynie od rodziny piłkarza.

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez poinformowali o tragedii za pośrednictwem Instagrama. Oboje opublikowali oświadczenie, w którym zmierzyli się ze śmiercią synka. Pogrążeni w bólu rodzice podziękowali personelowi medycznemu za opiekę i okazali wdzięczność za to, że ich córeczka przeżyła. Podkreślili jednak to, że utrata syna jest dla nich ogromnym ciosem.

Rodzina Cristiano Ronaldo wspiera go po śmierci syna

Cristiano Ronaldo stworzył z Georginą Rodriguez dużą rodzinę. Para ma córkę Alanę, która urodziła się w 2017 roku. Wychowują wspólnie również Cristiano juniora oraz bliźniaki – Mateo i Evę Marię. Dzieci urodziła surogatka. Cristiano Ronaldo może liczyć teraz na swoje rodzeństwo. Jego starsza siostra Katia zareagowała na śmierć bratanka. Opublikowała na Instagramie zdjęcia Cristiana i Georginy ze swoimi dziećmi.

"Kocham cię i jestem z tobą całym sercem. Niech Bóg ma cię w opiece i umacnia twoją drogę. Nasz aniołek jest już na kolanach ojca, a nasza mała dziewczynka, która jest tu silna i zdrowa, będzie uczyć nas, że tylko miłość ma znaczenie" - napisała siostra piłkarza.

Mama Cristiano Ronaldo udostępniła oświadczenie syna i wstawiła pod wpisem płaczącą emotikonę. Na jej komentarz zareagowało ponad 59 tys. osób.

Karolina Antoniades z "Żon Miami" walczy z bezpłodnością
Karolina Antoniades z "Żon Miami" od lat stara się o drugie dziecko. Athena chciałaby mieć siostrę? "Tylko zięki temu się jeszcze nie poddaliśmy"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Z jakiej rodziny pochodzi Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo jest najbardziej znaną osobą urodzoną na Maderze. Piłkarz przyszedł na świat 5 lutego 1985 roku jako czwarte dziecko Marii Dolores dos Santos i Jose Dinisa Aveiro. Oprócz wspomnianej już siostry Katii ma jeszcze jedną siostrę Elmę i brata Hugo. Cristiano nie miał życia usłanego różami. Na fortunę i luksusowe życie musiał sam ciężko zapracować. W dzieciństwie przebywał w mieszkaniu socjalnym. Jego mama pracowała jako kucharka, a ojciec jako ogrodnik. Jose Dinis Aveiro w przeszłości był żołnierzem. Po zakończeniu służby wpadł w alkoholizm. Zmarł w 2005 roku, gdy Cristiano miał zaledwie 21 lat.

"Tak naprawdę nie znałem mojego ojca w 100 procentach. Był pijanym człowiekiem. Nigdy z nim nie rozmawiałem tak normalnie, to było trudne. Być numerem jeden i nie móc podzielić się tym z ojcem... On nie dożył tego, aby zobaczyć, kim się stałem. Moja rodzina widzi, moja mama, moi bracia, nawet mój najstarszy syn, ale mój ojciec, nic nie widział… umarł zbyt młodo" - wyznał piłkarz w programie "Good Morning Britain".

Poniżej Cristiano Ronaldo ze swoją mamą Marią Dolores.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości