Syn Cristiano Ronaldo nie żyje. "To największy ból, jaki mogą czuć rodzice"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Nie żyje syn Cristiano Ronaldo

Nie żyje syn Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez. O śmierci jednego z dwojga nowo narodzonych bliźniąt piłkarz poinformował w mediach społecznościowych. "Jesteśmy zdruzgotani" - czytamy.

Kilka miesięcy temu Cristiano Ronaldo wraz ze swoją partnerką Georginą Rodriguez poinformowali, że spodziewają się bliźniąt. Para wychowuje już pięcioletnią córkę Alanę Martinę, a także 12-letniego syna Cristiano juniora oraz pięcioletnie bliźniaki – Mateo i Evę Marię.

Cristiano Ronaldo w żałobie

Piłkarz w wielu wywiadach podkreślał, że to właśnie rodzina jest dla niego najważniejsza. Kiedy był małym chłopcem, zmarł jego ojciec, a teraz spotkała go kolejna tragedia. Jak sam poinformował w poniedziałek wieczorem w mediach społecznościowych, jego syn zmarł przy porodzie.

"Z najgłębszym smutkiem informujemy, że nasz synek odszedł. To największy ból, jaki mogą czuć rodzice. Tylko narodziny naszej córeczki dają nam siłę, by odczuwać szczęście i nadzieję. Serdecznie dziękujemy lekarzom i pielęgniarkom za wszelką opiekę i wsparcie. Jesteśmy zdruzgotani i prosimy o prywatność w tym bardzo trudnym czasie. Nasz synu, jesteś naszym aniołem. Zawsze będziemy cię kochać" - napisał piłkarz.

Zobacz wideo:

Anna Świątczak miała myśli samobójcze
Anna Świątczak miała myśli samobójcze Źródło: Co za Tydzień

Nie żyje synek piłkarza

Pod oświadczeniem podpisała się również jego ukochana Georgina Rodriguez. Pod postem pojawiło się wiele słów wsparcia dla piłkarza i jego partnerki. Wśród komentarzy pojawił się również wpis brytyjskiego dziennikarza Piersa Morgana, który napisał:

"Przerażające wieści. Moje najgłębsze kondolencje dla ciebie i całej twojej rodziny" - czytamy.

Przypomnijmy, że Cristiano Ronaldo jest portugalskim piłkarzem, występującym na pozycji napastnika w angielskim klubie Manchester United oraz w reprezentacji Portugalii, której jest kapitanem. Urodził się w 1985 r., a swoją karierę piłkarską rozpoczął już w wieku ośmiu lat.

Dwa lata później trafił do jednego z największych klubów piłkarskich Madery, a jego kariera zaczęła nabierać tempa. W 2003 r. zadebiutował w seniorskiej reprezentacji Portugalii, a pięć lat później został jej kapitanem. Również w 2003 r. podpisał kontrakt z klubem Manchester United, z którym był związany do 2009 r. Wtedy postanowił zmienić barwy i na 12 lat związał się z Realem Madryt. W 2021 r. piłkarz wrócił do Manchesteru United.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

Pozostałe wiadomości