Partnerka Cristiano Ronaldo po raz pierwszy o śmierci syna. "Największy ból"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo stracili syna

Georgina Rodriguez przez kilka miesięcy nie zabierała głosu w sprawie śmierci syna, którego straciła kilka miesięcy temu. Chłopiec zmarł przy porodzie, co było prawdziwym ciosem dla jego słynnych rodziców. Partnerka Cristiano Ronaldo po raz pierwszy opowiedziała o bólu, z jakim przyszło się jej mierzyć.

Cristiano Ronaldo to jeden z najsłynniejszych piłkarzy na świecie, który wielu kojarzy się tylko z nieustającym pasmem sukcesów, również w życiu prywatnym. Rzeczywiście do pewnego momentu tak było: sportowiec poznał stałą partnerkę i doczekał się dużej rodziny, o której zawsze marzył. Trójkę dzieci urodziła mu surogatka: Cristiano Juniora, Evy i Mateo. Kilka lat temu na świat przyszła też jego pierwsza pociecha z obecną ukochaną, Georginą Rodriguez. Córeczka otrzymała imię Alana Martin. Kilka miesięcy temu para ogłosiła, że modelka znów jest w ciąży i spodziewa się bliźniąt. Niestety podczas porodu jedno z dzieci, syn Angelo, zmarł w wyniku komplikacji.

Zagraniczne osobistości i artyści którzy odeszli w 2022 roku
Zagraniczne osobistości i artyści którzy odeszli w 2022 roku Zagraniczne osobistości i artyści którzy odeszli w 2022 roku

Georgina Rodriguez po raz pierwszy o śmierci syna przy porodzie

Georgina Rodriguez po raz pierwszy otworzyła się na rozmowę o śmierci syna. Partnerka Cristiano Ronaldo powiedziała, że rok 2022 był dla niej najbardziej skomplikowanym okresem w życiu, a chwile pełne szczęścia były jednocześnie tymi pełnymi rozpaczy.

"To największy ból, jaki może odczuwać każdy rodzic. Tylko narodziny naszej córeczki dają nam siłę, by przeżyć tę chwilę z nadzieją i szczęściem. (...) To jest coś, co będzie mi towarzyszyć przez całe życie i o czym nie będziemy mogli zapomnieć" - mówiła zrozpaczona w rozmowie z "Elle Spain".

Ukochana jednego z najsłynniejszych piłkarzy na świecie podkreśliła, jak ważna jest dla niej reszta ich dzieci i wyznała, że to właśnie dla nich znalazła w sobie siłę, by jakoś funkcjonować

"Moje dzieci są dla mnie najważniejszym, co mam. Każdy krok, który stawiam, jest przez nie naznaczony. Jestem wszechobecna w ich rozwoju. Czasami słyszę, że aż za bardzo, ale ja po prostu nie chcę niczego przegapić" - dodała.

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez bardzo przeżyli śmierć syna

Georgina Rodriguez kilka miesięcy temu poinformowała fanów, że wraz z Cristiano Ronaldo spodziewają się bliźniąt. Ciąża modelki przebiegała prawidłowo i nikt nie mógł przewidzieć tego, że rozwiązanie nie zakończy się do końca szczęśliwie. Piłkarz poinformował o śmierci syna za pomocą mediów społecznościowych. Chłopiec zmarł przy porodzie. Cristiano Ronaldo razem z partnerką bardzo przeżyli stratę dziecka, ale bardzo szybko doszli też do wniosku, że dla reszty ich potomstwa muszą po prostu "wziąć się w garść".

Cristiano Ronaldo podkreślił, że strata bardzo umocniła jego więź z ukochaną. Portugalczyk przyznał, że poinformowanie reszty dzieci o śmierci ich braciszka było dla niego wyjątkowo trudnym zadaniem. Piłkarz jakiś czas temu zbudował w swoim domu kaplicę, gdzie do tej pory trzyma prochy swojego zmarłego w 2015 roku ojca. Niedawno do prywatnego grobowca dołączyły także szczątki najmłodszego syna.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Bruno Barros / DPI / NurPhoto via Getty Images

Pozostałe wiadomości