Cristiano Ronaldo pokazał córeczkę. "Nadszedł czas, by być wdzięcznym"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Cristiano Ronaldo pokazał córkę

Cristiano Ronaldo kilka dni temu ponownie został ojcem, lecz poród jego partnerki nie przebiegł tak, jak powinien. Georgina Rodriguez była w ciąży bliźniaczej, jednak przyjście na świat przeżyło tylko jedno z dzieci. Dziś mama i nowo narodzona dziewczynka są już w domu, czym Cristiano Ronaldo pochwalił się na Instagramie.

Cristiano Ronaldo to nie tylko jeden z najpopularniejszych piłkarzy na świecie, ale także od wielu lat tata na pełen etat. Portugalczyk nigdy nie ukrywał, że marzy o dużej rodzinie. Sportowiec doczekał się trojga dzieci, które urodziła mu surogatka: Cristiano Juniora, Evy i Mateo. Kilka lat temu na świat przyszła też jego pierwsza pociecha z Georginą Rodriguez, córeczka Alana Martin. Teraz para powitała na świecie kolejnego potomka.

Cristiano Ronaldo na zdjęciu z Georginą Rodriguez i ich córeczką

Georgina Rodriguez była w ciąży bliźniaczej, jednak podczas porodu wydarzyły się komplikacje i jedno z dzieci zmarło. Na świecie pojawiła się szczęśliwie córeczka pary, która jest okazem zdrowia. Po kilku dniach spędzonych w szpitalu partnerka Cristiano Ronaldo i dziewczynka wróciły do domu.

Z tej okazji piłkarz opublikował rodzinne zdjęcie na Instagramie. Sławny tata podziękował za wsparcie, jakie otrzymał po przekazaniu wiadomości o stracie syna. Na fotografii, która z pozoru jest szczęśliwa, widać lekki grymas bólu na twarzach Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez.

"Nie ma jak w domu. Gio i nasza córeczka wreszcie są razem z nami. Dziękujemy wszystkim za miłe słowa i gesty. Wasze wsparcie jest bardzo ważne. Wszyscy czuliśmy miłość i szacunek, jakim darzycie naszą rodzinę. Teraz nadszedł czas, aby być wdzięcznym za życie, które właśnie przywitaliśmy na tym świecie" - napisał Portugalczyk.

Fani w komentarzach po raz kolejny zapewnili o swoim wsparciu i cieszyli się, że Georgina Rodriguez i najmłodsza córeczka piłkarza są całe i zdrowe.

"Niech Bóg błogosławi cię i twoją wspaniałą rodzinę bracie";

"Dużo zdrowia i miłości dla was wszystkich";

"Bądźcie silni. Tworzycie piękną rodzinę" - czytamy w komentarzach.

Olga Buława o samopoczuciu w ciąży
Olga Buława o samopoczuciu w ciąży Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Syn Cristiano Ronaldo nie przeżył porodu. "Jesteś naszym aniołkiem"

Georgina Rodriguez kilka miesięcy temu poinformowała fanów, że wraz z Cristiano Ronaldo spodziewają się bliźniąt. Ciąża modelki przebiegała prawidłowo i nikt nie mógł przewidzieć tego, że rozwiązanie nie zakończy się do końca szczęśliwie. Piłkarz poinformował o śmierci syna za pomocą mediów społecznościowych. Chłopiec zmarł przy porodzie, a sławna para wydała oświadczenie w tej sprawie.

"Z najgłębszym smutkiem musimy zawiadomić, że nasz synek zmarł. To jest największy ból, jaki rodzice mogą odczuwać. Jedynie narodziny naszej córeczki dają nam siłę, żeby żyć w tym momencie z odrobiną nadziei i radości. […] Jesteśmy zdruzgotani. Prosimy o uszanowanie tego czasu. Synku, jesteś naszym aniołkiem, zawsze będziemy cię kochać" - pisał Cristiano Ronaldo.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Daniele Venturelli/Daniele Venturelli/WireImage

Pozostałe wiadomości