Historia miłości Georginy Rodriguez i Cristiano Ronaldo. Życie modelki wyglądało kiedyś inaczej

Georgina Rodriguez na czerwonym dywanie
Georgina Rodriguez, jak wyglądała wcześniej?
Źródło: Vittorio Zunino Celotto/Getty Images
Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez to jedna z najbardziej znanych par na świecie. Światowej sławy piłkarz i piękna modelka zaczęli spotykać się w 2016 roku. Jak wyglądało życie Georginy Rodriguez przed poznaniem piłkarza? 

Georgina Rodriguez jeszcze kilka lat temu żyła tak, jak miliony innych osób na świecie. Z pewnością nie można było odmówić jej urody, jednak styl ubierania się oraz otoczenie znacząco różniły się od obecnego. Wiemy, jak wyglądała modelka przed poznaniem Cristiano Ronaldo. 

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo 

Związki Cristiano Ronaldo od wielu lat nie schodzą z pierwszych stron gazet. Miłość do Georginy Rodriguez była wielkim zaskoczeniem dla opinii publicznej. Modelka w wywiadzie dla Daily Star opowiedziała o pierwszym wrażeniu, jakie zrobił na niej wybranek. 

"To, co przykuło moją uwagę, to jego wzrost, ciało i uroda. Trzęsłam się przed nim, ale zapaliła się iskra. Jestem bardzo nieśmiała i być może to mnie zdenerwowało. Szczególnie w przypadku osoby, która jednym spojrzeniem mnie oczarowała. Później doszedł do tego sposób, w jaki mnie traktuje, jak o mnie dba i kocha". 

O Georginie Rodriguez powstał nawet serial. Opowiedziała w nim o kulisach luksusowego życia.

"Poznałam Cristiano latem, w czwartek. Szłam do pracy, (...) pracowałam w sklepie Gucciego. Skończyłam o 17. Zadzwoniła do mnie koleżanka i powiedziała, że jest na urlopie, ale ma klienta, który chce kupić płaszcze. Zapytała, czy pomogę mu je dobrać. Gdy wychodziłam ze sklepu, zobaczyłam przystojnego mężczyznę. Miał prawie dwa metry wzrostu. Stał tam z chłopcem i kolegami. Stanęłam jak zamurowana. Ten chłopiec podszedł do mnie i się przywitał, był bardzo grzeczny. Rozbawiło mnie to. Jakiś dzieciak podszedł przywitać się z młodą dziewczyną. Nie rozumiałam, dlaczego się denerwuję. Byłam nieśmiała i nawet nie spojrzałam na Cristiano".

Aneta Glam z "Żon Miami" szczerze o zazdrości

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo - historia miłości 

Modelka wyznała, że pierwsza wizyta w domu piłkarza nie należała do łatwych. Jak twierdzi, poznanie całego obiektu zajęło jej ponad pół roku.

- Czasami powrót do salonu zajmował mi pół godziny, bo nie znałam drogi - opowiadała modelka. 

W październiku 2021 r. Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych o bliźniaczej ciąży modelki. 

- Z radością ogłaszamy, że spodziewamy się bliźniaków. Nasze serca są pełne miłości. Nie możemy się doczekać, kiedy was poznamy - napisali pod zdjęciem. 

W grudniu para zorganizowała popularne za oceanem "gender party", którego celem jest przedstawienie w oryginalny sposób płci dziecka. Z przekłutych balonów wypadło niebieskie i różowe konfetti, co oznacza, że niedługo, w rodzinie Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez pojawi się chłopiec i dziewczynka.

Zobacz także:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Vittorio Zunino Celotto/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości