Małgorzata Downar

Małgorzata Downar - polska przedsiębiorczyni, współzałożycielka agencji “WeGrowth”, żona Tadeusza Müllera, syna Magdy Gessler.

Małgorzata Downar - kim jest?

Małgorzata Downar, nazywana przez bliskich również Jagodą, jest żoną restauratora Tadeusza Müllera i synową Magdy Gessler. Zawodowo związana jest ze światem biznesu i marketingu. W latach 2011-2016 Małgorzata Downar studiowała europeistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Od marca 2021 roku pracuje w agencji marketingowej WeGrowth, której jest współzałożycielką. Firma oferuje innym podmiotom stworzenie strategii zarządzania ich biznesem, począwszy od ulepszenia wydajności po stworzenie wizji marketingowej firmy.

Małgorzata Downar zajmuje się także tzw. “fashion consulting”, doradztwem dla firm produkujących dobra średnio- i wysoko luksusowe. Jako dyrektorka zarządzająca pracowała w należącej do Jessiki Mercedes marki modowej Veclaim (od września do grudnia 2020 roku), była także związana z firmą LaMania Joanny Przetakiewicz - najpierw jako sales manager (od września 2018 do września 2019 roku), następnie jako marketing manager (od września 2019 do czerwca 2020 roku). Przed LaManią Małgorzata Downar była kierownikiem sprzedaży u Łukasza Jemioła (luty 2015 - lipiec 2018).

Małgorzata Downar i Tadeusz Müller

W lutym 2021 roku Tadeusz Müller ogłosił w mediach społecznościowych swój związek z Małgorzatą Downar. Wcześniej, we wrześniu 2020 roku, restaurator rozstał się z Blanką Zawadą, z którą był związany przez 13 lat. Małgorzacie Downar oświadczył się w czerwcu 2021 roku podczas rejsu łódką na wakacjach na Majorce. Para pochwaliła się tym na swoich profilach na Instagramie, o radości z zaręczyn syna poinformowała też w mediach społecznościowych Magda Gessler.

Müller i Downar ślub wzięli w czerwcu 2022 roku na Mazurach, podczas rejsu żaglowcem "Chopin". Na ślubie oprócz Magdy Gessler była też Lara Gessler z rodziną, dziadek pana młodego Mirosław Ikonowicz oraz przyjaciele młodej pary.

Tadeusz Müller: kim jest mąż Małgorzaty Downar?

Tadeusz Müller (ur. 13 sierpnia 1983 roku w Madrycie) jest synem restauratorki Magdy Gessler. Ojciec Tadeusza Müllera, niemiecki dziennikarz i korespondent dziennika “Der Spiegel”, Volkhart Müller, zmarł w 1987 roku. Siostrą przyrodnią Tadeusza Müllera jest Lara Gessler. Tadeusz studiował psychologię kliniczną na SWPS w Warszawie, swoje życie zawodowe Tadeusz Müller związał jednak z gastronomią.

W telewizji od 2019 roku prowadzi program “Z gruntu zdrowo” (Food Network). Jest też restauratorem. W ciągu 10 lat otworzył ponad 20 restauracji, w tym warszawskie Słodki Słony Familia, Tapas Bar i Orzo People Music Nature.