Magda Gessler ponownie zostanie babcią! Żona Tadeusza Müllera jest w ciąży

Magda Gessler ponownie zostanie babcią! Żona Tadeusz Müllera jest w ciąży
Magda Gessler ponownie zostanie babcią! Żona Tadeusz Müllera jest w ciąży
Źródło: x-news
Magda Gessler podzieliła się radosną nowiną. Restauratorka zasiadła na kanapie "Dzień Dobry TVN" z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Gwiazda poinformowała wówczas, że jej syn Tadeusz Müller oraz jego partnerka spodziewają się dziecka. Magda Gessler zostanie babcią po raz trzeci.

Magda Gessler jest polską restauratorką, która od wielu lat "odmienia oblicze polskiej gastronomii". Gwiazda spełnia się również w roli babci, a jej media społecznościowe potwierdzają, że czuje się w niej wyśmienicie. Magda Gessler często publikuje zdjęcia oraz filmy, na których uwiecznia członków rodziny. Niejednokrotnie fani mogli podziwiać najmłodszych jej przedstawicieli, dzieci Lary Gessler: Nenę oraz Bernarda. Jak się okazuje, niedługo rodzina powiększy się o kolejnego członka!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Magda Gessler o roli babci. "Moja córka nie pozwala mi być nią do końca. Jest bardzo zaborcza"
Źródło: "Co Za Tydzień"

Magda Gessler ponownie zostanie babcią

W niedzielny poranek w studiu "Dzień Dobry TVN" zasiedli babcie oraz dziadkowie. Wszystko dlatego, że w weekend obchodziliśmy jedne z najpiękniej celebrowanych świąt w roku - Dzień Babci oraz Dzień Dziadka. Toteż na kanapach "DD TVN" nie mogło zabraknąć przedstawicieli pokolenia znanych z pierwszych stron gazet. Magda Gessler wraz z Tomaszem Stockingerem i Magdaleną Zawadzką opowiedzieli co nieco o wnukach. Restauratorka wyznała, że jej syn Tadeusz Müllera Müllera i jego żona Małgorzata Downar spodziewają się dziecka.

"Największa radość. To jest niewiarygodne, zawsze o tym marzyłam, ale po cichu. Nigdy nie mówiłam głośno, żeby dzieci się nie stresowały. I jedno i drugie. Syn będzie niedługo tatą. A ja mam w sumie już niedługo troje wnucząt" - powiedziała Magda Gessler z nieskrywaną radością.

Para pobrała się w czerwcu ubiegłego roku. Ślub Małgorzaty Downar i Tadeusza Müllera odbył się dokładnie 25 czerwca na Mazurach. Sakramentalne "tak" para powiedziała sobie w bardzo romantycznych okolicznościach. Ceremonia miała miejsce na łodzi na mazurskim jeziorze, a wydarzenie z radością relacjonowała dumna mama Magda Gessler.

Ślub Małgorzaty Downar i Tadeusza Müllera
Ślub Małgorzaty Downar i Tadeusza Müllera
Źródło: Instagram @magdagessler_official

Gratulujemy przyszłym rodzicom!

Magda Gessler o roli babci

Trzeba przyznać, że Magda Gessler jest bardzo zaangażowaną babcią. Restauratorka spędza dużo czasu z dziećmi Lary Gessler i Piotra Szeląga. Jak przyznała w rozmowie z "Dzień Dobry TVN", uwielbia określenie "babcia" i chętnie wraca wspomnieniami do własnej babci.

"Moja babcia była cudowna, wspaniała i bardzo młoda, więc też 'babcia' do niej nie pasowało. Uczucie, jakie ma babcia do wnucząt i wnuczęta do babci jest jedyne i niepowtarzalne" - powiedziała w programie.

Jak Magda Gessler spędza czas z wnukami? Okazuje się, że zdarza im się robić to, czego zabraniają Nenie rodzice. Zdecydowanie jak na rasową babcię przystało!

"Robimy to, czego nie wolno. Komórka jest zabroniona, a Nena robi ze mną dokładny przegląd zdjęć i dużo pracujemy w social mediach. Benio jest idealny. Nena kocha go nad życie i cudownie się nim opiekuje. Nena jest kopią Magdy Gessler razy sto" - przyznała gwiazda.

Czy rośnie nam druga niezwykła osobowość telewizyjna?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: "Dzień Dobry TVN"

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości