Koncert Mroza na Olivia Stars 4 w magicznej scenerii. Utwory artysty wybrzmiały wysoko ponad miastem

Autor:
Kamila
Jamrożek
Olivia Stars – koncert Mroza

Olivia Stars, jedno z najbardziej wyjątkowych wydarzeń muzycznych w Polsce, po raz czwarty dostarczyło niezapomnianych wrażeń swoim gościom. Tym razem na scenie pojawił się Mrozu, znany i lubiany artysta, który zaprezentował swoje największe hity przy akompaniamencie orkiestry kameralnej Progres. Koncert odbył się na 34. piętrze najwyższego budynku północnej Polski, gdzie oprócz wspaniałej muzyki, widzowie mogli podziwiać piękny nocny krajobraz Trójmiasta.

Ekipa programu "Co Za Tydzień" była obecna na koncercie Mroza, który odbył się na 34. piętrze Olvia Bussiness Center w Gdańsku Oliwie. Show zapewniło niesamowite wrażenia nie tylko muzyczne, ale również wizualne. Fani mogli bliżej poznać artystę podczas wywiadu, którego udzielił Gabi Drzewieckiej. Zobaczcie relację z 4. edycji Olivia Stars w Gdańsku.

Olivia Stars – co to za wydarzenie?

Olivia Stars to wydarzenie o niezwykłym charakterze, które przyciąga publiczność różnych gustów i upodobań. To połączenie koncertu, rozmów z artystą oraz unikatowej atmosfery, jaką można poczuć tylko na 34. piętrze najwyższego budynku na północy Polski, z zapierającym dech w piersiach widokiem na rozświetlone nocą Trójmiasto.

11 lutego odbyła się już czwarta odsłona Olivia Stars, która zdobyła serca gości. Do tej pory na tej scenie wystąpili już największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, takie jak Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow, Patrycja oraz Grzegorz Markowscy. Gospodarzem wieczoru była jak zawsze Gabi Drzewiecka, a po koncercie przeprowadziła wywiad z Mrozem.

Zakładam, że osoby, które przychodzą na ten koncert, w dużej mierze dokładnie znają artystę, znają jego dyskografię, znają jego piosenki. Dlatego też są tutaj przyjść i się z nami bawić i spędzić z nami czas. No ale być może nie mieli okazji go poznać jako człowieka, jego charakteru, co lubi robić prywatnie. Chcemy, żeby artysta i nasi goście poczuli się jak jedna wielka społeczność, więc trochę na coś takiego stawiamy. 

Olivia Stars – koncert Mroza

Mrozu, jeden z najpopularniejszych polskich artystów, wraz z orkiestrą kameralną Progres pod dyrekcją Irka Wojtczaka, zabrał nas w muzyczną podróż podczas 4. edycji wydarzenia Olivia Stars w Gdańsku. Mrozu, zdobywca wielu nagród muzycznych, w tym Eska Music Awards, zaprezentował swoje największe hity, takie jak "Nic do stracenia", "Złoto" czy "Jak nie my to, kto", które są uwielbiane przez miliony fanów na całym świecie. Oprócz niezwykłego koncertu, podczas Olivia Stars mieliśmy okazję do bliskich rozmów z artystą oraz podziwiania niesamowitej, magicznej atmosfery i widoku na rozświetlone nocą Trójmiasto z najwyższych pięter 34-piętrowego budynku - najwyższego w północnej Polsce.

Pierwszy raz mam okazję grać z tak licznym gronem utalentowanych osób, które grają na smyczkach. To jest też takie brzmienie, które pasuje do muzyki soul, do muzyki funk, więc to wszystko dzisiaj ładnie razem ze sobą pracuje

Jeśli nie mieliście okazji uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu, energetyczny koncert Mroza podczas Olivia Stars można obejrzeć na platformie Player.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: "Co Za Tydzień"

Pozostałe wiadomości