Materiał promocyjny

Laureaci konkursu Lider Nieruchomości Otodom 2022. To oni pomagają spełniać marzenia Polaków

Kim są laureaci konkursu Lider Nieruchomości Otodom 2022?
Otodom to najpopularniejszy serwis ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Poznaliśmy laureatów konkursu Lider Nieruchomości Otodom 2022. Statuetki otrzymały najlepsze agencje nieruchomości. To jedyny tego rodzaju konkurs w branży.

Lider Nieruchomości Otodom 2022. Kim są laureaci?

Otodom łączy poszukujących nieruchomości z osobami je wystawiającymi. Serwis pomaga też partnerom biznesowym, agentom i deweloperom w tym, aby uczestnicy rynku lepiej rozumieli ich produkty i usługi. Szerzej wyjaśnił to Marcin Kawecki - General Manager Otodom.

- Zależy nam, żeby przez wyłonienie tych najlepszych, pokazać dobre praktyki na rynku i dzięki nim edukować i pokazywać pozytywny kierunek zmiany - podkreślił Marcin Kawecki.

Po raz pierwszy w historii konkursu wyłoniono też najlepszych deweloperów z całej Polski. Marcin Kawecki dodał, że mają oni istotne znaczenie na rynku nieruchomości, więc bez nich ten konkurs byłoby niekompletny.

Anna Krzyżankowska - Head Of Creative Projects z Polskiego Związku Firm Deweloperskich dodała, że brakowało wydarzeń, które promowałyby funkcjonowanie dobrych praktyk na rynku deweloperskim.

- A jest się czym chwalić. Deweloperzy to dziś liderzy jeśli chodzi o dostarczanie nowych mieszkań Polakom i spełnianie ich marzeń o własnych czterech kątach. Ten konkurs zmobilizuje rynek do jeszcze większego stawiania poprzeczki, do jeszcze większego wsłuchiwania się w głosy i potrzeby nabywców mieszkań, ale też potrzeby lokalnej społeczności - zauważyła Anna Krzyżankowska.

Jakie wyzwania czekają branżę nieruchomości?

Otodom dysponuje największą bazą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Firma bada preferencje, analizuje dane i pomaga zrozumieć rynek nieruchomości. Misją Otodom jest dostarczanie klientom unikatowych wartości, poprzez oparte na danych produkty i usługi, które będą odpowiadały na ich potrzeby racjonalne, emocjonalne, ale także biznesowe. 

Coraz więcej firm świadomie wprowadza zmiany w związku z ekologiczną odpowiedzialnością biznesu. Otodom również dba o środowisko.

- Musimy podejmować decyzje z myślą o zmianach klimatycznych. Nie mamy planety B, na którą moglibyśmy się przenieść, stąd przyszłość to rozwiązania ekologiczne, wdrażanie ich maksymalnej ilości, czy to inwestowanie w odnawialne źródła energii, czy możliwość wtórnego wykorzystywania niektórych materiałów budowlanych - podsumowała Anna Krzyżankowska.

W materiale wideo zobaczycie relację z 5. edycji tego prestiżowego konkursu.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Źródło zdjęcia głównego: Co Za Tydzień

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości