Materiał promocyjny

Patrycja Sobolewska z "Top Model" o rytuałach z rodziną. "Pijemy herbatę, rozmawiamy"

Patrycja Sobolewska o tym, co zawdzięcza "Top Model"
Co Za Tydzień. Patrycja Sobolewska o spotkaniach przy herbacie
Źródło: Co Za Tydzień
Patrycja Sobolewska była uczestniczką 9. edycji "Top Model". Dzięki udziałowi w show pracuje teraz jako zawodowa modelka. Dziewczyna nie zapomina o rodzinie i wzmacnianiu relacji z bliskimi. Modelka ceni sobie rozmowy z domownikami przy ulubionej herbacie.

Patrycja Sobolewska w dniu castingu do "Top Model" miała 23 lata. Piękna blondynka z miejsca zachwyciła jurorów. Uczestniczka show miała wcześniej pewne doświadczenie w modelingu. Brała udział w pokazie Evy Longorii i pozowała na sesjach zdjęciowych. Była uczestniczką w wyborach Miss Wielkopolski oraz Miss Earth. Patrycja Sobolewska wzięła teraz udział w "Projekcie Zima", który odbywa się na Dolnym Śląsku. 

Patrycja Sobolewska o kontaktach z rodziną i rytuałach przy herbacie

- Relacje w moim życiu są bardzo ważne, a przede wszystkim relacje z najbliższymi. Mamy taki rytuał, że spotykamy się wieczorem, pijemy herbatę, rozmawiamy i to jest dla mnie bardzo ważne. Rodzina jest dla mnie najważniejsza. A jeżeli chodzi o relacje zawodowe, to działam w social mediach, gdzie moi obserwujący mogą być ze mną. Mam tam bardzo dużo kobiet, tam jest szacunek i wzajemne wsparcie - przekonuje Patrycja Sobolewska.

"Szczera relacja to przede wszystkim bycie obecnym tu i teraz. Poświęcenie swojej uwagi rozmówcy, zrozumienie, co chce nam przekazać. Obecność nie tylko fizyczną, ale i psychiczną. To niezwykle ważne" - komentowała także modelka na Instagramie.

Patrycja Sobolewska o życiu i karierze po "Top Model"

- Życie po programie naprawdę jest niesamowite, ponieważ wiele dróg się otworzyło. Była to niesamowita przygoda. Teraz mogę się spełniać modelingowo, spełniać swoje marzenia, podróżować, poznawać nowych ludzi, pracować przy kreatywnych projektach. Niedługo wylatuję do Hiszpanii, to będzie moja pierwsza zagraniczna praca, więc nie mogę się doczekać - powiedziała w wywiadzie dla programu "Co Za Tydzień".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Źródło zdjęcia głównego: cozatydzien.tvn.pl

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości