Vito Bambino stworzył kolejny hit z Sanah. Teledysk również może zaskoczyć fanów

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
Co Za Tydzień
Vito Bambino i Sanah na planie teledysku przenieśli się do czasów PRL-u

Vito Bambino połączył siły z Sanah, z którą wykonał najnowszy singiel pt. "Mustang". Ekipa "Co Za Tydzień" odwiedziła go na planie teledysku. Artysta przeniósł się w czasie, by przekazać pewną wartość swoim młodszym fanom. Vito Bambino to nie tylko muzyk, ale również aktor. Dowiedzcie się więcej o tym popularnym artyście.

Vito Bambino i Sanah stworzyli wcześniej przebój "Ale jazz", który został wydany na drugim albumie wokalistki. Teraz czas na utwór, który znajdzie się na krążku "Pracownia" autorstwa Vito. Album ma premierę 28 kwietnia 2023. Na jesień zaplanowano kameralną trasę koncertową dla fanów artysty.

Vito Bambino o klipie do piosenki "Mustang"

Artysta opisał, o czym jest piosenka pt. "Mustang". Wyjaśnił, że jest to opowieść o "młodocianej sile i zapale do działań oraz skutkach ubocznych bycia niezauważonym. Nie mówię tu tylko i wyłącznie o byciu niewidzialnym w sensie fizycznym, ale przede wszystkim o naszych niewidzialnych, dla drugiej osoby, potrzebach. Tych najistotniejszych i fundamentalnych. To tyczy się wszelkich relacji międzyludzkich" - czytamy w opisie piosenki, której już możecie posłuchać w serwisie YouTube.

Vito Bambino opowiedział o pracy na planie teledysku i pomyśle na klip.

- Wywodzę się z aktorstwa i trochę też z reżyserii, co prawda teatralnej, ale uwielbiam tę formę i wymyśliłem sobie taki szlagwort [wpadający w ucho wyraz lub zwrot -przyp. red.] "cyber PRL" i tak bardzo lubię go cytować i znajduje w nim sporo elementów, które mnie inspirują. Dlatego tak się trochę bawimy tą formą - wyznał w "Co Za Tydzień".

Vito Bambino lubi bawić się formą i wizerunkiem. W klipie do "Mustanga" zobaczycie go w klimatach PRL-u.

- Pojawiamy się w trzech różnych stylizacjach. Chciałbym pokazać nas raz od strony bardziej robotniczej, raz od bardziej fancy [fantazyjnej, ekstrawaganckiej - przyp. red.]. Chodzi też o to, żeby dodać odwagi ludziom, zwłaszcza tym, którzy może długo planowali powiedzieć komuś coś, a nie mogą się zebrać. Myślę, że każdy miał w swoim życiu moment, w którym najchętniej stanąłby i krzyknął: "ej, teraz, słuchacie?" - stwierdził muzyk.

Kim jest Vito Bambino? Pochodzenie, wykształcenie, rodzina, związek

Vito Bambino to pseudonim artystyczny Mateusza Dopieralskiego. Urodził się w Katowicach, ale gdy miał dwa lata, przeprowadził się z rodzicami i starszą siostrą do Niemiec. Mieszka tam do dziś, choć tworzy w Polsce. W 2012 ukończył niepubliczną szkołę teatralną w Kolonii. Ma więc zdolności muzyczne i aktorskie. Za naszą zachodnią granicą występował w spektaklach oraz w produkcjach telewizyjnych i filmowych.

Vito Bambino zyskał sławę w Polsce jako wokalista zespołu Bitamina, z którym wylansował wielki przebój pt. "Dom". Muzycznie współpracował również z takimi artystami jak Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow, Jan-rapowanie, Kaśka Sochacka, Natalia Szroeder, Paulina Przybysz, Quebonafide czy PRO8L3M.

Vito Bambino jest w związku małżeńskim . Ukochaną poznał w Niemczech. Wspólnie wychowują synka.

- Moja żona jest pół-Niemką, pół-Sycylijką, więc razem tworzymy kolorową bandę, bo nasz syn jest ćwierć-Ślązakiem, ćwierć-Wielkopolaninem, ćwierć-Sycylijczykiem i ćwierć-Niemcem — opowiadał Vito Bambino.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: Co Za Tydzień

Źródło zdjęcia głównego: Co Za Tydzień

Pozostałe wiadomości