"Wielkanoc pełna miłości i smaku" – pobierz nasz darmowy e-book i poczuj niezwykłą atmosferę tych świąt!

Wielkanoc to bez wątpienia jeden z najpiękniejszych momentów w roku. W wielu domach już rozpoczęły się przygotowania. Jeśli zastanawiasz się, jakie potrawy podać na świąteczny stół, co włożyć do koszyczka, albo ciekawi Cię, jak ten wyjątkowy czas celebrować będą gwiazdy, pobierz nasz darmowy e-book "Wielkanoc pełna miłości i smaku".

Najpiękniejsze wielkanocne zwyczaje

Czas przed Wielkanocą większości z nas wypełnia świąteczna krzątanina: komponowanie menu, wiosenne porządki, i przygotowanie wyjątkowych dekoracji. Wszystko po to, by stworzyć niepowtarzalny klimat i uszczęśliwić bliskich. To również okazja do odkrywania piękna naszych korzeni i kultury. Dlatego też w naszym darmowym e-booku zebraliśmy najciekawsze i najbardziej inspirujące polskie i zagraniczne zwyczaje. Dowiesz się m.in.: co oznaczają tradycyjne symbole Wielkanocy oraz co koniecznie musi się znaleźć w święconce.

>>Pobierz bezpłatny e-book

Dzięki e-bookowi “Wielkanoc pełna miłości i smaku” zajrzysz także do domów prowadzących program “Dzień Dobry TVN” oraz uczestników programu “Ślub od pierwszego wejrzenia”. Jakie tradycje pielęgnują? Jakie emocje towarzyszą im w tym wyjątkowym czasie?

Zaskakujące przepisy na wielkanocne dania 

W naszym e-booku nie mogło zabraknąć także przepisów na wielkanocne dania. Bo czym byłby świąteczny stół bez przepysznych potraw? Dlatego też, razem z marką Mosso, przygotowaliśmy coś wyjątkowego dla wszystkich, którzy pragną wyrwać się z szarej, świątecznej rutyny i wprowadzić na stół odrobinę nowości. W naszym e-booku znajdziesz nie tylko tradycyjne receptury, ale także przepisy na dania i słodkości z niespodziewanym składnikiem - majonezem!

>>Pobierz bezpłatny e-book

Dzięki naszym pomysłom na wielkanocne potrawy zaskoczysz bliskich nietuzinkowym menu. W e-booku znajdziesz przepisy na dania z jajek, tradycyjne świąteczne zupy, pieczone mięsa i słodkości, którym nie oprą się żadne łasuchy. Co powiesz na tradycyjną babkę, paschę czy mazurek z majonezem? Ten niezwykły dodatek z pewnością zaskoczy twoich gości. Nie czekaj, pobierz nasz e-book “Wielkanoc pełna miłości i smaku” już teraz!

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości