"Człowiek kontra jedzenie" - casting do polskiej edycji programu. Śmiałkowie zmierzyli się z "wielkim żarciem"

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Człowiek kontra jedzenie" - casting w Warszawie

W warszawskiej Hali Gwardii, gdzie kiedyś odbywały się pojedynki bokserskie, na ringu spotkali się kandydaci na prezentera programu - "Człowiek kontra jedzenie". Do starcia z "wielkim żarciem" stanęło aż 24 śmiałków. Była tam też ekipa programu "Co Za Tydzień".

"Człowiek kontra jedzenie" to program emitowany przez telewizję Food Network. W warszawskiej Hali Gwardii, na ringu spotkali się kandydaci na prezentera programu. Towarzyszyły im kamery programu "Co Za Tydzień".

"Człowiek kontra jedzenie" - casting do polskiej edycji programu

23 listopada 2018 roku 24 śmiałków stanęło naprzeciw siebie na ringu w Hali Gwardii, aby zawalczyć o tytuł najlepszego i prawo do prowadzenia polskiej edycji popularnego show kulinarnego "Człowiek kontra Jedzenie". Ten niezwykły casting poprowadził kucharz Tomasz Jakubiak, w jury zasiadła Daria Ładocha, a o podniebienia widzów zadbały "Dziewczyny z wypiekami" podczas kulinarnych warsztatów.

- Na tej scenie mam okazję widzieć tak naprawdę ludzi, których moim zdaniem mózg i żołądek nie mają żadnych barier. Z tego co słyszałem niektórzy z nich jajecznicę popijają litrowym żurkiem na śniadanie zamiast herbatą - powiedział Tomasz Jakubiak.

Uczestnicy musieli się zmierzyć z jedzeniem na czas stosu burgerów, półtorametrowych kanapek czy tortów bezowych ważących pięć kilogramów.

- W zasadzie nie wiadomo, kto wygrywa - czy jedzenie, czy człowiek. Mamy nadzieję, że jednak wygra człowiek. Są też sytuacje, które wymykają się spod kontroli. Natomiast dla mnie jako kobiety, to ja bym chciała, mając synów, żeby jednak jedli w bardziej cywilizowany sposób - powiedziała Daria Ładocha.

Zobacz nagranie z castingu:

"Człowiek kontra jedzenie" - casting do polskiej edycji programu
Człowiek kontra jedzenie

 "Człowiek kontra jedzenie" - co to za program?

"Człowiek kontra jedzenie" (ang. "Man v. Food") to amerykański program emitowany przez telewizję Food Network. Jego prowadzący to Adam Richman - aktor i osobowość telewizyjna. Przemierza on Stany Zjednoczone, aby znaleźć największe wyzwania kulinarne. Prowadzący próbuje największych i najostrzejszych potraw, jakie tylko oferują amerykańskie bary i restauracje. Przyjmuje on wyzwanie i staje do konkursu przy udziale żywiołowo reagującej publiczności.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Co Za Tydzień

Pozostałe wiadomości