Kto zagra na Festiwalu Letnie Brzmienia? "Zbiór artystów jest naprawdę imponujący"

Monika Brodka będzie gwiazdą Festiwalu Letnie Brzmienia 2022
Monika Brodka będzie gwiazdą Festiwalu Letnie Brzmienia 2022
Źródło: "Co Za Tydzień"
Letnie Brzmienia w liczbach to ponad 100 koncertów, 22 artystów, 13 miast w całej Polsce. Uroku doda aura wydarzenia. Fani będą mogli posłuchać swoich ulubionych artystów na świeżym powietrzu. Gwiazdy już szykują dla nich niespodzianki. Pierwszy koncert z cyklu Letnie Brzmienia odbędzie się w Poznaniu. Sprawdź szczegóły.

Artyści o Letnich Brzmieniach. Monika Brodka przypomni swoje największe hity

Każdy z artystów występujących na festiwalu przygotuje wszystko, co najlepsze dla swoich fanów. Monika Brodka postanowiła przypomnieć swoje dawne przeboje.

- W tym roku myślę, że to będzie taki trochę bardziej przekrojowy materiał. Zagramy The Best Of Brodka. Szykujemy się z próbami. Będę gorąca, rozgrzana i przygotowana na spotkanie z publicznością. Liczę na to, że to będzie takie pełnowymiarowe koncertowe lato. Będzie wesoło na pewno! - powiedziała w rozmowie z "Co za Tydzień".

Daria Zawiałow jest pewna tego, że tegoroczna trasa koncertowa zapewni słuchaczom mnóstwo rozrywki.

- Ten festiwal będzie się różnił od reszty festiwali. Zbiór artystów jest naprawdę imponujący. Warto przyjść i być razem z nami. To będzie extra impreza — powiedziała artystka.

CZT_01
Festiwal Letnie Brzmienia. Jacy artyści wystąpią na wydarzeniu?
Źródło: "Co Za Tydzień"

Letnie Brzmienia. Kto i kiedy wystąpi?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Letnie Brzmienia startują w czerwcu w poznańskim Parku Starego Browaru. 24.06 usłyszymy Sobla. 01.07 wystąpi Tymek, a tydzień później Poznań przywita Brodkę (08.07). W kolejnych tygodniach w Parku Starego Browaru z repertuarem "Zaczynam się od miłości", czyli niezaśpiewanych dotąd tekstów Kory, wystąpi Natalia Przybysz (15.07). To oczywiście tylko część koncertów, które odbędą się w Poznaniu.

Wydarzenia odbywać się będą jeszcze w Gdańsku, Lublinie, Warszawie, Wrocławiu, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Katowicach, Bielsku-Białej, Krakowie oraz Gorzowie Wielkopolskim. Szczegóły i bilety tutaj.

Wśród gwiazd zobaczymy m.in. Mery Spolsky, Korteza, Krzysztofa Zalewskiego, Artura Rojka, Anię Dąbrowską, Kubę Badacha oraz duet KARAŚ/ROGUCKI.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: "Co Za Tydzień"

Źródło zdjęcia głównego: "Co Za Tydzień"

podziel się:

Pozostałe wiadomości