Co obejrzeć w Playerze w majówkę? 5 propozycji

"Niebezpieczni dżentelmeni"
"Niebezpieczni dżentelmeni" w Playerze
Źródło: TVN
Zbliża się majówka, długi weekend pełen wypoczynku i relaksu. Dla wielu osób oznacza to również czas na nadrobienie zaległości w oglądaniu ulubionych filmów. Jeśli korzystasz z Playera, mamy dla ciebie kilka polecanych propozycji, które warto wziąć pod uwagę. Bez względu na to, czy preferujesz komedie, dramaty czy horrory, znajdziesz coś dla siebie. Przygotuj się na maraton filmowy i przyjemne spędzenie czasu przed ekranem!

Majówka to czas na relaks i odpoczynek. Jeśli jednak nie masz planów i lubisz spędzać go w towarzystwie dobrych filmów, to Player ma dla ciebie wiele propozycji. Oto kilka interesujących produkcji, które warto wziąć pod uwagę podczas poszukiwań idealnego seansu na długi weekend.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Player

Źródło: Player
Film "Elvis" w Playerze
Film "Elvis" w Playerze
"Wagnerowcy. Najemnicy Putina" w Playerze
"Wagnerowcy. Najemnicy Putina" w Playerze
"Trump. Bez precedensu". Głośny dokument już w Playerze. Zwiastun
"Trump. Bez precedensu". Głośny dokument już w Playerze. Zwiastun
"Fucking Bornholm" - kinowy hit w Playerze
"Fucking Bornholm" - kinowy hit w Playerze
"Kontrola 4". Zwiastun serialu Playera
"Kontrola 4". Zwiastun serialu Playera
"Dzień Moja Rozrywka" z Playerem na Digital Day
"Dzień Moja Rozrywka" z Playerem na Digital Day

"Niebezpieczni dżentelmeni"

Komedia. W swoim debiucie fabularnym reżyser Maciej Kawalski zabiera nas w malowniczą scenerię Zakopanego, gdzie cztery wybitne osobowości bohemy lokalnej budzą się po całonocnej imprezie. Niestety poranek zaczyna się tragicznie, gdy zostają znalezione zwłoki nieznanego mężczyzny. Gdy do drzwi dobijają się policjanci, bohaterowie zaczynają zdawać sobie sprawę, że muszą działać szybko, żeby ocalić siebie i swoją reputację. Świetnie zagrane role i zagadka kryminalna, która trzyma w napięciu do samego końca, sprawiają, że ten film to prawdziwe arcydzieło.

"Z jak Zachariasz"

Thriller. Po globalnej katastrofie nuklearnej większość ludzkości została zniszczona, a Ameryka stała się jałową pustynią. Jedną z nielicznych ocalałych jest szesnastoletnia Ann, która wraz z przyjaznym psem przemierza opustoszałe miasta, walcząc o przetrwanie. Pewnego dnia Ann spotyka Loomisa - młodego człowieka o ciemnej skórze. Razem postanawiają znaleźć opuszczony dom, naprawić niezbędne urządzenia i spróbować uprawiać ziemię, by móc przetrwać w nowym, nieprzyjaznym świecie. Wspólna praca i potrzeba oparcia w sobie nawzajem powoduje, że Ann i Loomis zaczynają się do siebie zbliżać emocjonalnie. Ich szczęście przerywa jednak pojawienie się trzeciej osoby - Caleb'a, który wprowadza chaos i niepewność do ich życia.

"Zbuntowana"

Film akcji. Beatrice Prior, zwana Tris, zdecydowała się opuścić swoje uporządkowane życie i poświęcić się miłości. Teraz jednak, jako Niezgodna, musi zmagać się z konsekwencjami swojego wyboru. Jej walka może mieć ogromny wpływ na świat, w którym żyje i może wstrząsnąć jego fundamentami. W świecie targanym wojną domową Tris staje przed trudnym wyzwaniem, jakim jest dojrzałość. Musi zmierzyć się z nieoczekiwanym egzaminem, który może przesądzić o jej przyszłości i jednocześnie zachować swoją tożsamość. Czy uda jej się podołać temu zadaniu i nie stracić siebie w tym procesie?

"183 metry strachu"

Horror. Nancy przyjeżdża na piękną meksykańską plażę, by odpocząć po śmierci swojej matki, która zmarła na raka. Niestety spokojny wypoczynek przerywa atak żarłocznej bestii morskiej. Nancy ucieka na mieliznę, ale droga do bezpieczeństwa jest długa - sto osiemdziesiąt trzy metry oddzielają ją od brzegu. W walce z dziką naturą dziewczyna musi znaleźć sposób na przetrwanie i pokonanie rekinów. Film zachwyca przepięknymi krajobrazami, dopracowanymi efektami specjalnymi i pomysłowo skonstruowanym scenariuszem.

"Wielka Gilly"

Familijny. Gilly, młoda dziewczyna, przemierza kolejne domy zastępcze w nadziei, że w końcu znajdzie swoją prawdziwą matkę. Po wielu rozczarowaniach trafia do domu Trotterów - dziwacznej i ekscentrycznej rodziny. Gilly od razu ma z nimi problem i postanawia zrobić wszystko, co w jej mocy, żeby ich zdominować i znaleźć sposób na ucieczkę. Jednak im więcej czasu spędza w ich towarzystwie, tym bardziej zaczyna dostrzegać ich dobre strony i odkrywa, że może mieć w życiu wiele rodzajów rodziny. Czy Gilly zdoła przezwyciężyć swoją nieufność i zaakceptować nowe otoczenie?

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Fundacja TVN 1,5%
Fundacja TVN 1,5%

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości