Z wizytą na planie "Na twoim miejscu". Paulina Gałązka, Maria Pakulnis i Miron Jagniewski

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
"Co za Tydzień"
Na planie "Na twoim miejscu"

Nowa produkcja TVN "Na twoim miejscu" zadebiutowała w kinach. W zaskakującej komedii romantycznej o zamianie ciał w głównych bohaterów wcielili się Paulina Gałązka i Miron Jagniewski. Ekipa programu "Co za Tydzień" odwiedziła ich na planie produkcji.

Już od 6 stycznia w kinach w całej Polsce można oglądać najnowszą produkcję TVN Warner Bros. Discovery - "Na twoim miejscu". O czym jest film? Chyba każdy chciałby chociaż raz w życiu znaleźć się w skórze płci przeciwnej. Kaśka i Krzysiek - młode, atrakcyjne małżeństwo z uroczym synkiem i mieszkaniem w malowniczej okolicy doświadczy tego na własnej skórze. Wydaje się, że powinni być szczęśliwi, a jednak są na skraju rozwodu. Każdy dzień spędzają tak samo - na kłótniach. Aż do pewnego poranka. A wszystko przez... zamianę ciał.

Paulina Gałązka o pracy na planie "Na twoim miejscu"

"Na twoim miejscu” to komedia pomyłek, w której dochodzi do zamiany ciał pomiędzy skłóconymi małżonkami. W głównych rolach zobaczymy Mirona Jagniewskiego i Paulinę Gałązkę, która na planie musiała skorzystać z pomocy acting coacha. 

- Ja tutaj akurat pracowałam z trenerką aktorską Anią Skorupą. Chodziło o to, by stworzyć psychologiczny szkielet Krzycha jako mężczyzny i żebym nie starała się grać tutaj zewnętrznie, tylko zrozumieć ten styl bycia od wewnątrz. Jego różnice między nim a Kasią. Jej droga w tym filmie jest taka, żeby z tej gąsienicy wykluć się do pełnego motyla - przyznała aktorka.

W roli matki filmowej Kasi zobaczymy Marię Pakulnis, bohaterka nie przepada za swoim zięciem. 

- Jej życie to córka, rodzina i przede wszystkim przedszkole i ogród. Sparzyła się gdzieś kiedyś i uważa, że mężczyźni to taka dziwna nacja i niekoniecznie potrzebna do życia - powiedziała aktorka.

"Na twoim miejscu" z męskiej perspektywy

A jak wygląda męskie spojrzenie na tę sytuację?

- Krzysztof jest takim wesołym człowiekiem. Ma żonę Kasię i przechodzą taki kryzys małżeński. Spodziewają się drugiego dziecka, o czym Krzysiu jeszcze nie wie. Cały ten film to jest taka alegoria empatii. Cała ta zamiana ról temu służy temu, by pokazać, że relacja małżeńska, i każda relacja, żeby była zdrowa, to musi być przepełniona takim zrozumieniem - stwierdził Miron Jagniewski, odtwórca głównej roli męskiej.

"Na twoim miejscu" już można oglądać w kinach w całej Polsce. A więcej rozmów z twórcami i obszerna relacja z premiery w kolejnym wydaniu "Co za Tydzień" - już 15 stycznia o 11:30.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: "Co za Tydzień"

Źródło zdjęcia głównego: "Co za Tydzień"

Pozostałe wiadomości