Paulina Gałązka o roli w "Na twoim miejscu" i zmianie podejścia do mężczyzn. "Stałam się lepszą partnerką"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Paulina Gałązka zagrała główną rolę w filmie "Na twoim miejscu"

Paulina Gałązka jest gwiazdą filmu "Na twoim miejscu", który właśnie wchodzi do kin. Aktorka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swojej skomplikowanej, męskiej roli w tej nietypowej produkcji. "Dzięki temu filmowi i pracy przy tym tak naprawdę stałam się lepszą partnerką prywatnie" - przyznała.

"Na twoim miejscu" to zwariowana komedia w reżyserii Antonio Galdámeza, która w niecodzienny sposób opowiada o skomplikowanych relacjach międzyludzkich. W rolach głównych wystąpili Paulina Gałązka i Miron Jagniewski, którzy w pewnym momencie produkcji... zamieniają się swoimi rolami.

Paulina Gałązka o mężczyznach. "Miałam wiele krzywdzących sądów"
Paulina Gałązka o mężczyznach. "Miałam wiele krzywdzących sądów" Paulina Gałązka jest gwiazdą filmu "Na twoim miejscu", który właśnie wchodzi do kin. Aktorka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swojej skomplikowanej, męskiej roli w tej nietypowej produkcji. "Dzięki temu filmowi i pracy przy tym tak naprawdę stałam się lepszą partnerką prywatnie" - przyznała.

Paulina Gałązka o nowym filmie. "To było duże wyzwanie"

Paulina Gałązka w rozmowie z nami przyznała, że zagranie męskiej postaci było dla niej prawdziwym wyzwaniem.

- To film o empatii, o tym, że małżeństwo, które chce się rozstać, niestety zamienia się miejscami, a ich dusze zamieniają się ciałami. To było duże wyzwanie, ponieważ i ja i mój filmowy mąż graliśmy podwójne role w tym filmie - tłumaczyła Paulina Gałązka.

Okazuje się, że aktorom na planie filmowym towarzyszył specjalny coach, który pomógł im sprostać niecodziennemu zdaniu.

- Mieliśmy dużo rozmów między mną, głównym aktorem Mironem i reżyserem na temat damsko-męskich różnic, ale tutaj pracowaliśmy też z coachem aktorskim i budowałam postać mojego męża na podstawie bazowej postaci Krzycha stworzonej przez Mirona. Jako aktorzy musieliśmy być dla siebie bardzo empatyczni - dodała.

Paulina Gałązka: Miałam wiele krzywdzących sądów na temat mężczyzn

Aktorzy wiele razy mówią, że z niektórych granych przez siebie postaci trudno jest im wyjść. Paulina Gałązka nie ukrywała, że dzięki swojej filmowej, męskiej postaci nabrała kilku refleksji w życiu prywatnym.

- Na pewno zostało mi trochę z Krzycha (śmiech), ale zostawiłam sobie kilka refleksji. Zobaczyłam, że mimo tego, że uważam się za bardzo otwartą i tolerancyjną, miałam wiele krzywdzących sądów na temat mężczyzn. Dzięki temu filmowi i pracy przy tym tak naprawdę prywatnie stałam się lepszą partnerką - przyznała.

Wyjaśniła też, o jakie "krzywdzące osądy" jej chodziło.

- Chociażby radzenie sobie ze stresem, że chęć dystansowania się od stresujących sytuacji jest ucieczką, a nie próbą ochłodzenia emocji i spojrzenia na coś z dystansu. To jest taka główna różnica, którą ja miałam do zrozumienia - podkreśliła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości