Nie żyje 25-letnia córka gwiazdora "Rodziny Soprano". Osierociła kilkumiesięczne dziecko

Autor:
Kamila
Jamrożek
Nie żyje córka gwiazdora "Rodziny Soprano". Miała zaledwie 25 lat

Odele Ventimiglia, córka legendy serialu HBO "Rodzina Soprano" zmarła w wieku 25 lat — przekazała jej rodzina, prosząc o wsparcie dla kilkumiesięcznej córeczki, którą osierociła.

Zrozpaczona rodzina Odele Ventimiglia podzieliła się w mediach społecznościowych wiadomością o jej odejściu. Dziewczyna zmarła 12 stycznia, kilka miesięcy po tym, jak urodziła córeczkę Shiloh. Przyczyna śmierci nie została podana. Krewni poprosili, aby zamiast kwiatów żałobnicy przekazywali darowiznę na fundusz edukacyjny dla malutkiej córeczki zmarłej 25-latki.

Odele Ventimiglia - córka gwiazdora "Rodziny Soprano" nie żyje

W emocjonalnym poście na Facebooku matka Odele Ventimiglia Belinda Cape napisała, że ona i reszta rodziny byli "przytłoczeni" wsparciem, które otrzymali w ostatnich dniach.

Łamie mi serce to, że muszę powiadomić o pogrzebie naszej kochanej Odele. Jej siostra Lucinda i ja zostałyśmy przytłoczone wiadomościami o wsparciu i miłości, które otrzymałyśmy, a także waszymi wspomnieniami o tym, jak cenna była Odele dla tak wielu. Odele była bardzo kochana i pozostawia ogromną pustkę w naszym życiu. Odele żegnają siostra Lucinda Ventimiglia, matka Belinda Cape, ojciec John Ventimiglia i ukochana córka Shiloh

Pogrzeb 25-latki ma się odbyć się na Brooklynie w Nowym Jorku. Rodzina poprosiła, aby nie przynosić kwiatów, ale zamiast tego wpłacać pieniądze na fundusz edukacyjny dla córki Odelle. Celem miało być 50 tysięcy dolarów, jednak wpłaty przekroczyły go. Przekazano ponad 56 tysięcy dolarów.

Belinda. Jestem tak zasmucona twoją niewiarygodną stratą. Obserwowałam, jak Odele dorasta i wiem, jak bardzo cieszyła się z posiadania Shiloh. Żadne słowa nie mogą cię pocieszyć, ale wiedz, że myślę o tobie

Córeczka Odele Ventimiglia - zbiórka dla Shiloh
Córeczka Odele Ventimiglia - zbiórka dla Shiloh Córeczka Odele Ventimiglia - zbiórka dla Shiloh Źródło: gofundme.com

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska

John Ventimiglia z "Rodziny Soprano" - kim jest?

Odele Ventimiglia była córką amerykańskiego aktora Johna Ventimiglia. Popularność przyniosła mu rola w dramacie HBO "Rodzina Soprano". Grał on Artiego Bucco, wieloletniego przyjaciela głównej postaci — gangstera Tony'ego Soprano. Po zakończeniu produkcji grał także w innych serialach m.in. w "Gaslit" z Julią Roberts w roli głównej czy superbohaterskiej "Jessice Jones". Ma na koncie również wiele ról epizodycznych.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images/Facebook

Pozostałe wiadomości