Top 6 filmów w Playerze, które wprowadzą cię w świąteczny nastrój 

Top 6 filmów w Playerze, które wprowadzą cię w świąteczny nastrój 
Top 6 filmów w Playerze, które wprowadzą cię w świąteczny nastrój 
Źródło: TVN
Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. To wtedy spełniają się najskrytsze marzenia, ludzie stają się lepsi dla innych i zakochują się z wzajemnością. A przynajmniej zawsze dzieje się tak w świątecznych komediach romantycznych i filmach familijnych. Zobaczcie, jakie propozycje na święta ma dla was Player.

Przygotowaliśmy dla Was sześć propozycji świątecznych filmów, które znajdziecie na Playerze. Idealne na Mikołajki czy przed Bożym Narodzeniem. Na pewno wprowadzą was w wyjątkowy nastrój.

"Listy do M."

"Listy od M." jedną, to kultowa świąteczna komedia romantyczna, która doczekała się pięciu części. Zanim najnowsza trafi na platformy streamingowe, zobaczymy ją w kinach. Na Playerze możemy jednak oglądać poprzednie cztery. W wigilię, czyli najbardziej wyjątkową noc w roku, pięć samotnych kobiet i pięciu zagubionych mężczyzn przekona się, że przed prawdziwym uczuciem nie da się uciec. Ten film to idealna propozycja dla osób, które nie tylko lubią się uśmiechnąć, ale także szukają pozytywnych wzruszeń. Dla widzów, którzy wierzą w moc Mikołaja i idealny prezent dla tych, którzy nie byli do końca grzeczni.

W obsadzie "Listów do M." znaleźli się najpopularniejsi polscy aktorzy i aktorki m.in. Piotr Adamczyk, Agnieszka Dygant, Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska, Tomasz Karolak, Agnieszka Wagner czy Wojciech Malajkat.

"Listy do M." - wszystkie części w Playerze
"Listy do M." - wszystkie części w Playerze
Źródło: TVN

"Miłość jest wszystkim"

"Miłość jest wszystkim" to odpowiedź na kultowe "Listy do M.". Losy kilkorga bohaterów przeplatają się w Wigilię Bożego Narodzenia. Grudniowy czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Uruchomi to lawinę wyjątkowych zdarzeń. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka kobietę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu. Zdrady i tajemnice zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.

W obsadzie filmu "Miłość jest wszystkim" znalazły się takie gwiazdy polskiego kina jak: Olaf Lubaszenko, Mateusz Damięcki, Aleksandra Adamska, Joanna Balasz, Agnieszka Grochowska, Joanna Kulig czy Michał Czernecki.

"Miłość jest wszystkim" w Playerze
"Miłość jest wszystkim" w Playerze
Źródło: TVN

"Zaczarowane ciasto świąteczne"

"Zaczarowane ciasto świąteczne" to komedia romantyczna opowiadająca o losach Gwen, która niedawno straciła babcię i z trudem radzi sobie z prowadzeniem rodzinnej piekarni. W tym trudnym dla niej okresie dziewczyna nie jest w stanie też poczuć magii świąt, ale stale próbuje odtworzyć przepis babci na słynne w całym mieście Zaczarowane Świąteczne Ciasto.

Niedługo potem do miasta przyjeżdża znany kucharz, aby nakręcić tam specjalny gwiazdkowy odcinek swojego programu. Gwen niechętnie zgadza się pomóc producentowi Gavinowi w przygotowaniach do zdjęć, aby wypromować swoją piekarnię. Między dwojgiem zaczyna iskrzyć, ale czy Gwen uda się odnaleźć tajemniczy składnik, którego cały czas brakowało?

"Zaczarowane ciasto świąteczne" w Playerze
"Zaczarowane ciasto świąteczne" w Playerze
Źródło: HBO

"Nigdy nie całuj faceta w świątecznym swetrze"

"Nigdy nie całuj faceta w świątecznym swetrze" to historia samotnej matki Maggie O'Donnell. Boże Narodzenie było zawsze czasem spędzanym w otoczeniu rodziny, ale w tym roku jej córka Ellen wyjechała na święta z ojcem, co oznacza, że Maggie spędzi Wigilię sama w domu. Wszystko zmienia się, kiedy kobieta dosłownie wpada na Lucasa Cavelli na stoisku z choinkami.

Maggie boleśnie uderza go świątecznym drzewkiem i ranny Lucas jest zmuszony zrezygnować z wyjazdu na narty do Aspen i zostać na święta w mieście. Maggie bardzo chce mu to wynagrodzić i zaprasza go do swojego domu. Wspólnie spędzają Boże Narodzenie, nawzajem się wspierając. W ciągu świąt połączy ich przyjaźń i coraz bliższa więź, która szybko przerodzi się w miłość.

"Nigdy nie całuj faceta w świątecznym swetrze" w Playerze
"Nigdy nie całuj faceta w świątecznym swetrze" w Playerze
Źródło: HBO

"Czarowna bransoletka"

"Czarowna bransoletka" to komedia romantycznej, w której śledzimy historię Holly. Projektantka biżuterii znajduje w kieszeni starego płaszcza bransoletkę. Kobieta ma przeczucie, że jest to dla kogoś bardzo ważna pamiątka. Holly pragnie odnaleźć właściciela i zwrócić mu zgubę przed wigilią.

Niedługo potem spotyka przypadkiem dziennikarza śledczego Grega i wspólnie z nim postanawia dowiedzieć się, do kogo należy znaleziony przez nią przedmiot. Bohaterowie śpieszą się, by zwrócić bransoletkę na czas, a między nimi zaczyna rodzić się chemia.

"Czarowna bransoletka"
"Czarowna bransoletka" w Playerze
"Czarowna bransoletka"
Źródło: HBO

"8-bitowe święta"

"8-bitowe święta" film familijny, który pokazuje zabawne i szczere spojrzenie na przygody z czasów dzieciństwa. Akcja tej opowieści rozgrywa się na przedmieściach Chicago pod koniec lat 80, a jej bohaterem jest dziesięcioletni Jake Doyle, który stara się zdobyć na Boże Narodzenie najnowszy i najlepszy system gier wideo.

"8-bitowe święta"
"8-bitowe święta" w Playerze
"8-bitowe święta"
Źródło: HBO
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości