Gwiazdy

Majka Jeżowska trafiła do szpitala? Skontaktowaliśmy się z artystką

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Majka Jeżowska to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek

Majka Jeżowska ma problemy ze zdrowiem? Takie niepokojące informacje obiegły ostatnio sieć. Informatorzy z otoczenia artystki zdradzili, że gwiazda wylądowała na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym z objawami salmonelli. Skontaktowaliśmy się z wokalistką i zapytaliśmy o jej stan.

Majka Jeżowska to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, która stała się już ikoną popkultury. Gwiazda nie zwalnia tempa, ciągle koncertuje, a także angażuje się w sprawy ważne społecznie. Przez lata obecności w show-biznesie Majka Jeżowska zgromadziła potężne grono fanów, którzy śledzą jej każdy krok. Ostatnio mieli jednak powody do zmartwień.

Majka Jeżowska o synu Wojciechu Jeżowskim
Majka Jeżowska o synu Wojciechu Jeżowskim

Majka Jeżowska trafiła do szpitala? Miała mieć oznaki salmonelli

Niedawno media obiegła informacja, że Majka Jeżowska trafiła do szpitala. Serwis Pomponik dotarł do znajomych aktorki, którzy stwierdzili, że wokalistka zatruła się surowymi jajami, przyrządzając sobie kogel-mogel.

"Nudności, zawroty głowy i gorączka. Jej znajomy, który miał zawieść ją do pracy, postanowił zmienić kierunek i wybrał się z wokalistką na SOR. Lekarz od razu wiedział, co jest grane" - mówił informator. Lekarze mieli wówczas rozpoznać u gwiazdy oznaki salmonelli. Osoba z otoczenia Majki Jeżowskiej zapewniła, że wokalistka dochodzi do siebie, ale przez chwilę "było groźnie".

Postanowiliśmy zweryfikować te informacje i osobiście skontaktowaliśmy się z Majką Jeżowską. Gwiazda zapewniła, że są to informacje wyssane z palca.

"Fake news" - napisała nam artystka.

Majka Jeżowska na wiosnę miała problemy ze zdrowiem

Majka Jeżowska to obecnie okaz zdrowia, ale jeszcze niedawno wokalistka rzeczywiście miała problemy i leżała nawet w szpitalu. Wiosną artystka poszła na rutynowe badania, a wyniki nie były dobre.

"W marcu wylądowałam w szpitalu z bardzo niskim poziomem hemoglobiny. Byłam zdziwiona, że tak słabo się czuję, że mam zadyszkę i nie mogę wejść po schodach. Pomyślałam, że coś się dzieje, ale odłożyłam badania na później. Kiedy już je zrobiłam, zadzwonili do mnie z kliniki, żebym natychmiast zgłosiła się na SOR i położyła się do szpitala" - powiedziała w rozmowie z Plejadą.

Od tamtego momentu Majka Jeżowska zaczęła dużo bardziej o siebie dbać.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości