VOD.pl  – nowy serwis z filmami i serialami za darmo. Co można oglądać?

Autor:
Kamila
Jamrożek
VOD.pl - nowy serwis z filmami za darmo

Grupa Warner Bros. Discovery przygotowała dla wszystkich fanów filmów i seriali walentynkowy prezent. Właśnie wystartowała nowa platforma streamingowa – VOD.pl. W serwisie znajdziemy programy z biblioteki Warner Bros. Discovery oraz od inne lokalne i międzynarodowe produkcje. Obecnie to ponad 8000 godzin rozrywki! Co najważniejsze, wszystkie tytuły są dostępne całkowicie za darmo.

Nowa odsłona serwisu VOD.pl to efekt połączenia siły dwóch czołowych grup medialnych na polskim rynku. TVN Warner Bros. Discovery jako uznany producent programów telewizyjnych zagwarantuje użytkownikom dostęp do szerokiej biblioteki wysokiej jakości programów, podczas gdy Ringier Axel Springer Polska wesprze serwis w budowaniu jego zasięgu. Obie firmy będą blisko współpracować na płaszczyźnie promocyjnej oraz budowania zasięgu dla nowego serwisu z oferty Warner Bros. Discovery.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Player Luty 2023 – filmy, seriale i programy. Jakie nowości i premiery? 
Player Luty 2023 – filmy, seriale i programy. Jakie nowości i premiery? 

VOD.pl  – nowy serwis z filmami za darmo

Nowa, bezpłatna odsłona serwisu VOD.pl, którego właścicielem jest Warner Bros. Discovery wystartowała 14 lutego 2023 r. Na darmowej platformie streamingowej widzowie znajdą bogatą bibliotekę seriali, dokumentów, programów rozrywkowych i poradnikowych oraz filmów. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają w sieci darmowych, ale jakościowych oraz legalnych treści.

Bezpłatny serwis VOD.pl od 14 lutego dołącza do rodziny serwisów streamingowych Warner Bros. Discovery w Polsce i uzupełnia płatną ofertę digitalową grupy, w skład której wchodzą już HBO Max i Player. Jestem niezwykle szczęśliwy, że w tak krótkim czasie udało nam się porozumieć z grupą RASP i wypracować model partnerstwa, w którym RASP wesprze nas w zbudowaniu największej platformy AVOD w Polsce. To początek znacznie szerszej współpracy z Onetem, jak również i z innymi partnerami, która zapewni nową jakość i skalę dla bezpłatnego legalnego dostępu do jakościowego kontentu dla użytkowników

Cieszymy się z tej strategicznej współpracy, która łączy jakość i siłę dotarcia Onetu ze znakomitą ofertą wideo Warner Bros. Discovery. Ta współpraca da nowe życie serwisowi VOD.pl

VOD.pl  – jakie filmy i seriale oferuje?

W ofercie VOD.pl znajdą się treści z biblioteki TVN Warner Bros. Discovery oraz innych renomowanych dostawców, wśród których w chwili startu będą między innymi: Paramount Global, Red Bull TV czy Grupa Kino Polska / SPI International.

"BrzydUla", "Magda M.", "Prawo Agaty", "Diagnoza", "Kasia i Tomek", "19+", "Królowe życia", "Żony Miami", "Kobieta na krańcu świata", "Milionerzy" czy trzy pierwsze części kinowego superhitu "Listy do M." – to tylko niektóre z uwielbianych przez widzów tytułów, które pojawią się w nowej odsłonie serwisu VOD.pl. Bibliotekę serialową uzupełnią także produkcje zagraniczne, m.in. szwedzki hit "Most nad Sundem" oraz "Upadek" z Gillian Anderson i Jamiem Dornanem w rolach głównych.

VOD.pl  – gdzie oglądać filmy i seriale za darmo?

W chwili startu nową odsłonę VOD.pl można oglądać z poziomu przeglądarki na komputerze, smartfonie i tablecie. W przyszłości usługa pojawi się również jako aplikacja na innych najbardziej popularnych platformach, w tym smart TV. W kolejnych miesiącach, w ramach współpracy z dotychczasowymi i nowymi partnerami w zakresie produkcji i dostarczania treści, oferta platformy VOD.pl będzie się poszerzać o kolejne tytuły.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości