83-letni Al Pacino ponownie zostanie ojcem. Rzecznik aktora zabrał głos

Al Pacino
Al Pacino ponownie zostanie ojcem
Źródło: Getty Images
31 maja media obiegła zaskakująca nowina. 83-letni Al Pacino niedługo ponownie zostanie tatą. Według doniesień zagranicznych portali partnerka gwiazdora jest w zaawansowanej ciąży i lada dzień na świecie pojawi się potomek pary. W sprawie zabrał głos rzecznik aktora.

Al Pacino na zawsze zmienił oblicze światowego kina. Role w "Ojcu Chrzestnym", czy "Człowieku z blizną" sprawiły, że był na ustach całego świata. Gwiazdor niezwykle rozważnie podchodzi jednak do ochrony prywatności i wciąż niewiele wiadomo o jego relacjach rodzinnych. W 2020 roku został sfotografowany z 29-letnią Noor Alfallah. Okazało się, że parę połączyło prawdziwe uczucie. Niedługo na świat przyjdzie ich dziecko.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

PREMIERAPATI_CZT_PESTA_PRYWATA
Krystian Pesta o związku i pokazywaniu prywatności w mediach społecznościowych
Krystian Pesta o związku. Opowiedział o miłości?

Al Pacino ponownie zostanie ojcem

Al Pacino i Noor Alfallah zostali sfotografowani w 2022 roku, jednak według najnowszych ustaleń, ich relacja zaczęła się tuż po wybuchu pandemii w 2020 roku. Zakochani zdecydowali się na ukrywanie uczucia przed światem i ciekawskimi fotoreporterami. Portal TMZ 31 maja podał, że obecnie zakochani, choć nie zdecydowali się na sformalizowanie związku, oczekują narodzin dziecka, a Noor Alfallah jest w 8. miesiącu ciąży.

"People!" skontaktował się z rzecznikiem aktorka, który bez zbędnych oświadczeń potwierdził spekulacje.

Dla aktora będzie to już czwarty potomek. Al Pacino został tatą pierwszy raz w 1989 roku, gdy na świat przyszła jego córka Julie Marie. W 2001 roku gwiazdor ponownie został tatą, tym razem bliźniąt - syna Antona Jamesa i córki Olivii.

Robert De Niro został ojcem

Nie tylko Al Pacino może cieszyć się późnym ojcostwem. Niedawno bowiem powiększyła się też rodzina Roberta De Niro. 79-latek został ojcem po raz siódmy. Gwiazdor ujawnił tę radosną nowinę podczas wywiadu udzielonego reporterowi "ET Canada", który zapytał go, jak to jest być ojcem szóstki dzieci. Aktor z satysfakcją odpowiedział, że jest ojcem siedmiorga, obwieszczając tym samym dobrą nowinę.

Robert De Niro ma dwójkę przybranych dzieci z pierwszego małżeństwa, dwóch synów bliźniaków urodzonych w wyniku zapłodnienia in vitro przez surogatkę oraz syna i córkę, których doczekał się z drugą żoną. Robert De Niro był wcześniej związany z Grace Hightower, z którą się rozstał w 2018 roku po 21 latach małżeństwa. Aktor jest również czterokrotnym dziadkiem.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości