Nie żyje lubiany dziennikarz radiowy. "Kojarzyli go absolutnie wszyscy"

Autor:
Kamila
Jamrożek
 Adam Barański nie żyje. Dziennikarz radiowy miał 44 lata

Adam Barański — dziennikarz Radia Wrocław — nie żyje. Informację przekazała rozgłośnia, zamieszczając nekrolog na swojej stronie. Jak podkreślili koledzy prezentera, słynął on z ogromnego poczucia humoru.

Adam Barański zmarł nagle 24 stycznia. Miał 44 lata. Był dziennikarzem związanym z Radiem Wrocław i Radiem RAM — czytamy w nekrologu zmarłego.

Adam Barański nie żyje

O śmierci Adama Barańskiego poinformowało Radio Wrocław — ostatni pracodawca dziennikarza. W stacji od 8 lat był on wydawcą i prezenterem. Wcześniej związany był m.in. z Radiem Opole i "Gazetą Wyborczą". Adam Barański zmarł 24 stycznia. Nie podano przyczyny śmierci ani żadnych szczegółów dotyczących nagłego odejścia zaledwie 44-letniego dziennikarza. Wiadomo jedynie, że pogrzeb odbędzie się na cmentarzu komunalnym w Brzegu Opolskim, skąd pochodził, 30 stycznia o godzinie 12.00.

Adam Barański nie żyje - wspomnienie

Adama Barańskiego pożegnała dziennikarka serwisu natemat.pl Dorota Kuźnik. We wspomnieniu, którym podzieliła się w mediach, podkreśliła, że prezenter radiowy znany był z pogody ducha i mocnego zaangażowania w pracę.

Jako początkujący radiowiec całe godziny spędzałam na montażu, który niegdyś możliwy był wyłącznie w redakcji. Adam pracował wówczas na nocki, podczas których czytał wiadomości. Zawsze można było liczyć na pomoc z jego strony i ciepłe słowo, którym potrafił wesprzeć podczas trudnych początków. Niewątpliwie był osobą, którą kojarzyli absolutnie wszyscy, między innymi z oryginalnego stylu i zawsze promiennego uśmiechu

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images/Youtube

Pozostałe wiadomości