Adam Driver i Joanne Tucker zostaną rodzicami po raz drugi. Życie prywatne trzymają w tajemnicy

Adam Driver i Joanne Tucker zostaną rodzicami po raz drugi
Adam Driver i Joanne Tucker zostaną rodzicami po raz drugi
Źródło: Getty Images
Adam Driver i Joanne Tucker niedługo powitają na świecie drugie dziecko. Media obiegły zdjęcia zrobione przez paparazzich, na których dokładnie widać, że żona znanego aktora jest w ciąży. Para sama nie podzieliła się tą wiadomością, gdyż bardzo ukrywa życie prywatne. Informację o pierwszym dziecku udało im się ukrywać ponad dwa lata.

Adam Driver i Joanne Tucker nie dzielą się z mediami ważnymi wydarzeniami z życia prywatnego. Ani gwiazdor głośnych filmów takich jak "Dom Gucci", ani jego żona nie mają profili w mediach społecznościowych. Małżonkowie unikają pytań o związek, choć czasem zdarza im się bywać wspólnie na ważnych wydarzeniach z branży filmowej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Katarzyna Sokołowska o wsparciu kobiet. "To przerosło moje oczekiwania"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Adam Driver i Joanne Tucker zostaną rodzicami po raz drugi  

Adam Driver i Joanne Tucker zostali przyłapani przez paparazzich przed swoim mieszkaniem w Nowym Jorku. Do zdjęć dotarł portal Page Six. Widzimy na nich, jak para wyjmuje z samochodu zakupy przed swoim nowojorskim apartamentem po niedzielnym shoppingu. Wśród pakunków można dostrzec leżący na ziemi leżaczek dla dziecka. Adam Driver ma na sobie brązowy sweter, czarne spodnie, czarną czapkę, okulary przeciwsłoneczne i brązowe buty. Uwagę przykuwa jednak wygląd jego żony. Aktorka ubrana jest w szarą bluzę, brązową kurtkę, czarne spodnie i niebieską czapkę. Na zdjęciach widzimy dokładnie mocno zaokrąglony ciążowy brzuszek gwiazdy. Oznacza to, że małżonkowie spodziewają się narodzin drugiego potomka!

Adam Driver i Joanne Tucker ukrywali syna

Adam Driver i Joanne Tucker mają już jednego syna, jednak na jego temat nie ma zbyt wielu wiadomości w sieci. Para konsekwentnie milczy na temat życia prywatnego. W 2018 roku media obiegła informacja, że aktorskie małżeństwo potajemnie powitało na świecie syna dwa lata wcześniej. Informację nieumyślnie przekazała siostra Joanne Tucker, gdy upubliczniła swoje konto na Instagramie, ujawniając zdjęcia ciążowe ze wspólnego baby shower. Określiła też siebie i siostrę jako "nowe mamy". Sami zainteresowani nie potwierdzali informacji o dziecku, chociaż Adam Driver w wielu wywiadach zdradził swój status ojca. W marcu 2021 roku zakochani zostali też zauważeni na wakacjach we Włoszech z maluchem.

Adam Driver i Joanne Tucker  – historia ich miłości

Adam Driver i Joanne Tucker poznali się w prestiżowej nowojorskiej szkole The Juilliard School na początku lat 2000. Adam Driver trafił tam po wypadku, któremu uległ. Po złamaniu mostka nie mógł kontynuować kariery w piechocie morskiej, dlatego postawił na studia artystyczne. Były żołnierz przyznał, że nowa sympatia pomogła mu przyzwyczaić się do życia w wielkim mieście. W 2006 roku para wspólnie założyła nawet wspólnie organizację charytatywną Arts in the Armed Forces, która oferowała wojskowym atrakcje teatralne i filmowe, które miały ubogacić codzienność w koszarach.

Dzięki temu, że tak potoczyły się losy hollywoodzkiego gwiazdora, dziś możemy podziwiać jego niezwykłe kreacje aktorskie w filmach takich jak "Anette", "Paterson", "Dom Gucci" czy "Biały szum". Joanne Tucker poświęciła się karierze na deskach teatru, choć w 2019 roku mieli okazję współpracować na planie thrillera "Raport".

Ślub wzięli w 2013 roku. Też w tajemnicy. Informacje ujawnił magazyn "Us Weekly", choć nie dotarł on do szczegółów uroczystości. Adam Driver zdradził w jednym z wywiadów, że żona pomaga mu "pozostać normalną osobą pośród całego hollywoodzkiego szaleństwa".

"Zawsze namówi mnie, żebym poszedł i zobaczył starych przyjaciół, nawet jeśli tak naprawdę nie mam na to ochoty. Posiadanie takiej osoby w swoim życiu jest o wiele ważniejsze niż udana kariera" - powiedział kiedyś podczas wywiadu dla Z96.3.

Adam Driver i Joanne Tucker
Adam Driver i Joanne Tucker
Adam Driver i Joanne Tucker
Źródło: Getty Images
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości