Adam Levine trzeci raz został ojcem. W tle głośny skandal z udziałem artysty

Autor:
Norbert
Żyła
Źródło:
Entertainment Tonight

Adam Levine został trzeci raz ojcem. Wokalista zespołu Maroon 5 wspólnie z partnerką Behati Prinsloo właśnie powitali na świecie trzeciego potomka. W ostatnim czasie głośno było w mediach w związku z rzekomą zdradą artysty.

Adam Levine jest cenionym wokalistą i gitarzystą amerykańskiej grupy muzycznej Maroon 5. Gwiazdor dał się również poznać jako trener w amerykańskiej edycji programu "The Voice". Wraz z zespołem zdobył trzy nagrody Grammy, a w 2013 roku został wybrany przez magazyn "People" "najseksowniejszym mężczyzną na świecie".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Aida Kosojan-Przybysz śpiewa piosenki dla dzieci
Aida Kosojan-Przybysz śpiewa piosenki dla dzieci Aida Kosojan-Przybysz śpiewa piosenki dla dzieci

Adam Levine i Behati Prinsloo po raz trzeci zostali rodzicami

Adam Levine i była modelka pokazów "Victoria's Secret" Behati Prinsloo przez wielu uważani są za jedną z najpiękniejszych par na świecie. Tym większym newsem w światowych mediach jest informacja, że gwiazdorska para właśnie powitała na świecie trzeciego potomka.

Adam Levine i Behati Prinsloo stanęli na ślubnym kobiercu w 2014 r. Dwa lata później na świat przyszła ich pierwsza córka Dusty Rose, natomiast w 2018 r. po raz drugi zostali rodzicami, gdy powitali na świecie Gio Grace. Kilka miesięcy temu niespodziewanie ogłosili kolejną ciążę.

Jak donosi "Entertainment Tonight" Behati Prinsloo właśnie urodziła. Na razie niewiele wiadomo na temat trzeciego potomka gwiazdorskiej pary. Nie potwierdzono jego imienia, ani nawet płci. Nie wiadomo również, czy i kiedy sławne małżeństwo zdecyduje się wydać oświadczenie w tej sprawie.

Trzecia ciąża żony Adama Levine w cieniu skandalu

Kilka miesięcy temu media obiegła informacja o romansie muzyka z 23-letnią modelką Sumner Stroh. Po wiadomości dotyczącej domniemanej zdrady z influencerką muzyk zdecydował się na wydanie oświadczenia (na ten temat pisaliśmy tutaj).

Wtedy Adam Levigne stwierdził, że skończyło się wyłącznie na internetowym flircie z modelką, a do fizycznej zdrady nigdy nie doszło. W swoim pełnym żalu oświadczeniu za internetowy flirt z modelką napisał wtedy m.in.:

"[...] Podjąłem niewłaściwą decyzję, flirtując z kimkolwiek innym niż moja żona. Nie miałem romansu, ale przekroczyłem granicę w godnym pożałowania okresie mojego życia" - napisał artysta.

Żona artysty do tej pory nie odniosła się do domniemanej zdrady muzyka ani do wydanego przez niego oświadczenia.

Adam Levine wydał oświadczenie na temat domniemanej zdrady z modelką Źródło: Instagram @adamlevine

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło: Entertainment Tonight

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości