Lider Maroon 5 zdradzał ciężarną żonę? Kochanka pokazała dowody

Autor:
Urszula
Grabowska
Źródło:
https://www.tiktok.com/@sumnerstroh?is_from_webapp=1&sender_device=pc
Adam Levine

Adam Levine i Behati Prinsloo spodziewają się trzeciego dziecka. Rodzinną sielankę przerwał niespodziewany filmik na TikToku, w którym Sumner Stroh wyznaje, że miała romans z Adamem Levine przez rok. Gwiazdor nie odniósł się do plotek. Jaka jest prawda?

Adam Levine to popularny amerykański muzyk, który w 2014 roku ożenił się z modelką Victoria's Secret Behati Prinsloo.  Para była uznawana za najzgodniejsze małżeństwo w Hollywood. Mają dwie córki: Dusty i Gio. Już niedługo przywitają na świecie swoje trzecie dziecko.

Adam Levine wielokrotnie w amerykańskich mediach podkreślał, że rodzina jest dla niego najważniejsza i razem z żoną planują dużą rodzinę. Tym bardziej plotki o rzekomym romansie Adama Levine z 23-letnią Sumner Stroh sprawiły, że nikt nie mógł w to uwierzyć. Jednak nagranie na TikToku, na którym dziewczyna publikuje treści wiadomości, jakie wymieniła z liderem zespołu Maroon 5, budzą wątpliwości.

Romans Adam Levine i Sumner Stroh

Modelka Sumner Stroh zamieściła na swoim koncie na TikToku filmik, w którym opowiada o romansie z Adamem Levine.

"Po prostu zerwę plaster… Miałam romans z mężczyzną, który jest żonaty z modelką Victoria’s Secret – powiedziała, zanim ujawniła, że mówi o Levine. Nierozważnie wysłałam kilka zrzutów ekranu do przyjaciół, którym wydawało mi się, że ufam, a jeden z nich próbował sprzedać je tabloidowi – więc oto jestem" - mówi modelka w filmiku w mediach społecznościowych.

Kochanka Adama Levine podkreśla też, że czuje się wykorzystana i zmanipulowana przez muzyka. W filmie publikuje też treści wiadomości, jakie dostała od lidera zespołu Maroon 5, w których muzyk podkreśla piękno modelki i jej seksapil.

@sumnerstroh embarrassed I was involved w a man with this utter lack of remorse and respect. #greenscreen original sound - Sumner Stroh
Damian Michałowski o współczesnym ojcostwie Źródło: Cozatydzień.tvn.pl

Co z małżeństwem Adama Levine i Behati Prinsloo?

Adam Levine nie odniósł się do filmiku opublikowanego przez 23-letnią Summer Stroh. Tłumy paparazzi koczują pod domem Adama Levine i Behati Prinsloo Do samego incydentu nie odniosła się też żona muzyka. Zamiast tego wrzuciła na swój profil na Instagramie zdjęcie z ciążowym brzuszkiem z ich ogrodu.

Adam Levine i Behati Prinsloo wzięli ślub w meksykańskim Los Cabos. Mimo że jest między nimi 10 lat różnicy, tworzą zgrany duet. Na ich bajkowym weselu było ponad 300 gości m.in. Erin Heatherton, Jonah Hill, Jason Segal i Robert Downey Jr.

Fani Adama Levine są podzieleni. Jedni uważają, że modelka kłamie, a inni, że lider Maroon 5 jest zdolny do zdrady w związku z tym, że kiedyś prowadził imprezowy tryb życia.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Przeczytaj też:

Autor:Urszula Grabowska

Źródło: https://www.tiktok.com/@sumnerstroh?is_from_webapp=1&sender_device=pc

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

Pozostałe wiadomości