Adam Sztaba wziął drugi ślub kościelny. "Bardzo nam zależało"

Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska
Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska pobrali się. To już drugi ślub kościelny muzyka
Źródło: MW MEDIA
Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska poinformowali, że niedługo będą świętować pierwszą rocznicę ślubu. To, że przyrzekali sobie miłość podczas ceremonii kościelnej, długo udało im się utrzymać w tajemnicy. Para pierwszy raz opowiedziała, jak wyglądała uroczystość.

Kościelny ślub Adama Sztaby wywołał spore zainteresowanie wśród internautów. Jedni wyraźnie ucieszyli się faktem, że muzyk ułożył sobie życie u boku ukochanej. Inni zastanawiali się, jak udało mu się zdobyć unieważnienie ślubu z Dorotą Szelągowską

"Czekaliśmy na unieważnienie poprzedniego ślubu Adama 2 lata" - powiedziała w wywiadzie Agnieszka Dranikowska.

Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska pobrali się

Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska poznali się, gdy ta w 2006 roku przyjęła posadę jego managerki, ale ich uczucie rozkwitło dopiero siedem lat później, kiedy muzyk rozwiódł się z Dorotą Szelągowską.

"Jesteśmy wierzący. Bardzo zależało nam na ślubie kościelnym. Czekaliśmy na unieważnienie poprzedniego ślubu Adama 2 lata. Gdy to się udało, zaprosiliśmy tylko najbliższą rodzinę i bez szumu medialnego ślubowaliśmy w kościele pod Łodzią. To był konkretny kościół, który sobie upatrzyliśmy" - powiedziała Agnieszka Dranikowska cytowana przez portal pudelek.pl.

QCZAJ_MILOSC
Qczaj rok temu rozstał się z partnerem. Znalazł już nową miłość?
Qczaj w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział o życiu po rozstaniu z partnerem. Popularny trener przyznał, że myślał przez chwilę, by zainstalować aplikację randkową i za jej pośrednictwem poznać kogoś spoza show-biznesu. Celebryta nie ukrywa, że to, jak do miłości podchodzą polskie gwiazdy, mocno go razi. - Szczęście potrzebuje ciszy - podkreślił.

Adam Sztaba unieważnił ślub kościelny z Dorotą Szelągowską

Adam Sztaba i Dorota Szelągowska byli jedną z ulubionych par polskiego show-biznesu. Choć ich relacja nie przetrwała, byli małżonkowie podchodzą z wielką otwartością do swoich nowych związków. Według medialnych doniesień prezenterka bez zbędnych pytań i utrudnień podpisała odpowiednie dokumenty zezwalające Adamowi Sztabie na ponowne wzięcie ślubu kościelnego. Jak się okazało, tajemnicza ceremonia muzyka nie była jedynym świętem tamtego dnia.

Jak informuje pudelek.pl, to właśnie w 2021 roku Agnieszka Dranikowska obchodziła okrągłe, 40 urodziny. Muzyk z tej okazji napisał dla niej piosenkę "Mamy siebie", a podczas ceremonii wszyscy zgromadzeni goście mieli zaśpiewać ten utwór pannie młodej.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości