Agnieszka Kaczorowska szczerze o seksie po dwóch porodach. "Sprawia mi większą przyjemność"

Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska otwarcie o seksie po dwóch porodach
Źródło: MWMEDIA/Piotr Andrzejczak
Agnieszka Kaczorowska po raz pierwszy otworzyła się na temat seksualności. W najnowszym wywiadzie opowiedziała o tym, jak wygląda seks po dwóch porodach. "Jest tak fajnie, że ja trochę nie pamiętam, jak było" - mówi. 

Agnieszka Kaczorowska prężnie działa na Instagramie. W mediach społecznościowych porusza tematy związane z macierzyństwem, kobiecością i związkami. Trudno się dziwić, że to właśnie aktorka została zaproszona do podcastu "Jak mi dobrze w ShowBiznesie". Rozmowy prowadzone są m.in. przez przyszłą psycholożkę, której "misją jest, aby wszystkie Polki dochodziły". Panie poruszyły temat seksu po porodzie.

Co powiedziała Agnieszka Kaczorowska?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Agnieszka Kaczorowska szczerze o seksie po porodzie

Odpowiedź Agnieszki Kaczorowskiej może zaskoczyć. Aktorka przyznała otwarcie, że nie zauważyła, żeby w sferze seksualności między nią a mężem coś się zmieniło po porodzie.

"W ostatnich dniach powiedziałam Maćkowi, że to cudowne, że on cały czas widzi i dotyka mnie tak samo, jak to robił na początku. A przeszliśmy razem tyle — mam na myśli dwa porody — a są to sytuacje bardzo intymne. Niewiele zmian zauważyłam po porodzie. Jest bardzo podobnie. Nawet chyba większą przyjemność sprawia mi stosunek seksualny. (…) Jest tak fajnie, że ja trochę nie pamiętam, jak było" - mówi.

Agnieszka Kaczorowska przyznała również, że nie ogranicza się w temacie seksu, a jej sekretem na podtrzymanie ognia w sypialni jest wprowadzanie nowości.

"Wydaje mi się, że dobra kochanka powinna podążać za potrzebami swoimi i za mężczyzną, podążać za chwilą. Nie powtarzamy, za każdym razem jest jakaś nowość. Wprowadzamy coś nowego. Ale jestem też gotowa na wszystko, nie zamykam się, nie mam w sobie blokad, że coś nie, bo nie wypada, bo boję się" - wyznała.

Alan Andersz wspomina czas po wypadku. Powiedział o pierwszym seksie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Agnieszka Kaczorowska o sekrecie związku z Maciejem Pelą

Agnieszka Kaczorowska nie ukrywa, że ogromny wpływ na seks w związku i sam związek mają solidne fundamenty. Dlatego ona i jej mąż zbudowali relację na zaufaniu.

"Wydaje mi się, że wierność, że jestem ja i Maciek, tu się wszystko zamyka i sobie obiecaliśmy, że będzie tak do końca życia, to jest fundament związku, relacji, seksualności i bycia świetną kochanką. To jest baza, która daje zaufanie. W tym zaufaniu możesz się otworzyć na wszystko" - powiedziała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Piotr Andrzejczak

podziel się:

Pozostałe wiadomości