Adriana Hyzopska z "TM" zaskoczyła wyglądem. Tajemniczy podpis rozbudza wyobraźnię

Adriana Hyzopska
Adriana Hyzopska
Źródło: MWMEDIA
Adriana Hyzopska z ubiegłorocznej edycji "Top Model" nie waha się poddawać modowym metamorfozom. Tym razem jej stylizacja jest naprawdę odważna. Lateks, odsłonięta skóra i tajemniczy podpis, który udało nam się rozszyfrować...

Adriana Hyzopska z pewnością zapisała się w historii "Top Model" jako jedna z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek. Jeszcze niedawno zapowiadała, że przygotowania do tegorocznej matury łączy ze współpracą ze znaną polską marką. Dziś jej instagramowy profil pełen jest kolejnych współprac i modowych sesji, a fani niezmiennie zachwycają się urodą i umiejętnościami modelki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Viki Gabor opowiedziała o romskich korzeniach

Adriana Hyzopska znów zaszalała z metamorfozą

Adriana Hyzopska ostatnio mocno eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. To, że jej uroda jak ulał wpasowuje się w ostre stylizacje, wiemy już od dawna. Na jej instagramowym koncie, które obserwuje bagatela ponad 60 tys. osób, można oglądać efekty kolejnych modowych sesji zdjęciowych, w tym wiele tych, w których modelka nie waha się pokazać przysłowiowego pazura.

Tym razem nie jest to raczej zaplanowana sesja w studiu, a imprezowy spacer po ulicach Warszawy. Adriana wybrała na tę okazję jeansy z obniżonym stanem, kusy lateksowy top z rockowymi łańcuszkami i długie czarne rękawiczki. Całość dopełnia ciężka biżuteria wijąca się wokół talii i ogromne, futurystyczne okulary. Niemniej tajemniczy jest też podpis pod zdjęciem.

"Yada, yada, yah, yada, yada, yah-yah, yada, yada, yada, bom-bom, kah-kah" - czytamy.

Fani Beyoncé dobrze znają ten tekst. To fragment utworu "Heated" z nowej płyty Queen B, która już niebawem wybrzmi na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wymyślny outfit Adriany Hyzopskiej z pewnością wpasowałby się w koncertowy klimat.

Adriana Hyzopska w końcu może żyć jak chce

Dzisiejszą pewność siebie Adriana Hyzopska budowała jednak przez lata. Choć naturalnie ma w sobie ogrom siły i samozaparcia, jej droga do samospełnienia wymagała dużo wysiłku. Gdy stanęła przed jury "Top Model" po raz pierwszy, nie zawahała się otwarcie przyznać, że jest osobą transpłciową. Do programu przyszła, by spełnić marzenie o przyszłości podyktowanej decyzjami wolnymi od stereotypów.

"Pamiętam czas kiedy byłam młodsza i idąc gdzieś ulicą, wyobrażałam sobie siebie z wysoko podniesioną głową na wybiegu — idę w roli modelki i prezentuję, co dziś mam na sobie. Ta myśl sprawiała, że zawsze czułam się lepiej. Doszłam do momentu, kiedy w końcu mogę żyć, jak chcę" — czytamy na instagramowym profilu Adriany Hyzopskiej.

Stąd w życiu modelki moda pełni wyjątkową rolę.

"Styl po części zdefiniował moją kobiecość i otworzył drogę do spełniania marzeń jako pewna siebie dziewczyna. Wszystko zaczęło nabierać nowego znaczenia" — pisze.

Dziś, w rok po rozpoczęciu przygody w "Top Model" Adriana Hyzopska wie, że ludzi z podobną historią i aspiracjami jest więcej. Modelka swoim przykładem chce dawać im siłę.

"Jeśli jesteś młodą osobą, którą też kiedyś byłam, siedzisz w domu i jesteś nazywana/y dziwnym, innym czy jakkolwiek inaczej, pamiętaj, że jestem tu teraz, żeby powiedzieć Ci, że Twoi krytycy się nie liczą. Ich słowa wygasną, ale Ty nie — nigdy" - podsumowała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości