Katarzyna Sokołowska o relacjach z pasierbicami. "Ważne, żeby zrozumieć drugą stronę"

Katarzyna Sokołowska
Katarzyna Sokołowska o relacjach z pasierbicami
Źródło: MWMEDIA
Katarzyna Sokołowska zatraciła się w oczach ukochanego synka i z dumą obserwuje, jak rośnie. Ivo Lew ma już 11 miesięcy. Jurorka "Top Model" i jej partner Artur Kozieja wspólnie wychowują synka. Mężczyzna ma jeszcze córki z poprzedniego związku. Katarzyna Sokołowska opowiedziała o tym, jak dogaduje się z pasierbicami.

Katarzyna Sokołowska urodziła syna 18 lipca 2022 roku. Reżyserka pokazów zdradziła, że udało jej się zajść w ciążę dzięki metodzie in vitro. Gwiazda "Top Model" podkreślała, że podjęła świadomą decyzję, biorąc pod uwagę wszelkie zagrożenia wynikające z ciąży w późnym wieku. Gdy urodziła, miała 49 lat.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Katarzyna Sokołowska o samopoczuciu po ciąży
Katarzyna Sokołowska o samopoczuciu po ciąży

Katarzyna Sokołowska o relacji z córkami partnera

Katarzyna Sokołowska od stycznia 2017 r. jest w związku ze znanym polskim biznesmenem, Arturem Kozieją. Para poznała się na randce w ciemno. Partner Katarzyny Sokołowskiej jest przedsiębiorcą, który zajmuje się tworzeniem projektów hotelowych w Polsce.

Katarzyna Sokołowska i Artur Kozieja udzielili wspólnego wywiadu dla "Dzień Dobry TVN", w którym opowiedzieli o urokach rodzicielstwa. Reżyserka pokazów mody przyznała, że choć wcześniej była bardzo zapracowana, to macierzyństwo zmieniło priorytety.

"Teraz myślę zupełnie inaczej, że muszę być zdrowa, sprawna, zadowolona, spełniona, żeby temu dziecku dać całą energię. Też troszkę inaczej patrzę na świat i życie. To, co dostałam od tego malucha, jest bezcenne absolutnie" - stwierdziła w wywiadzie.

Artur Kozieja doświadczył już rodzicielstwa. Mężczyzna z poprzednią partnerką doczekał się dwóch córek. Katarzyna Sokołowska opowiedziała o życiu w patchworkowej rodzinie.

To jest kwestia otwartości, każdej ze stron [...] To w patchworkowych rodzinach jest bardzo ważne, żeby zrozumieć drugą stronę, jej emocje i gdzieś na końcu się spotkać
- wyznała.

Ukochany Katarzyny Sokołowskiej dodał, że jego córki bardzo szybko nawiązały więź z młodszych braciszkiem. Pomogło to, że są już dorosłymi kobietami, które akceptują nową rodzinę taty.

Katarzyna Sokołowska o imionach synka. Skąd ten wybór?

Katarzyna Sokołowska po porodzie przedstawiła synka fanom na Instagramie. Ogromne zaciekawienie wywołały imiona dziecka. Chłopczyk nazywa się Ivo Lew. Katarzyna Sokołowska wyjaśniła, skąd pomysł na tak nietypowe imiona dla synka.

Ivo - jako to pierwsze imię - wydało nam się międzynarodowe, artystyczne. Imię daje potencjał dziecku, tak mi się wydaje, ale Lew z kolei ma moc
- wyjaśniła gwiazda.

Katarzyna Sokołowska chętnie fotografuje synka i pokazuje malca w mediach społecznościowych. Nie zasłania mu twarzy, z czego cieszą się fani reżyserki pokazów. Internauci uwielbiają chłopczyka, który na zdjęciach często się uśmiecha. Katarzyna Sokołowska podkreśliła, że rola mamy jest najważniejszą w jej życiu.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości