Gwiazdy

Adrianna Biedrzyńska nie chciała, żeby córka poszła w jej ślady. Dlaczego zmieniła zdanie?

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Adrianna Biedrzyńska nie chce, żeby córka poszła w jej ślady

Adrianna Biedrzyńska wraz z córką Michaliną Robakiewicz udzieliły wspólnego wywiadu, w którym powiedziały o swoich pasjach. Co ciekawe, aktorka nie chciała, aby córka poszła w jej ślady, kiedy jednak zobaczyła ją na scenie, wiedziała, że Michalina podjęła dobrą decyzję.

Adrianna Biedrzyńska jest znaną polską aktorką. Gwiazda z pierwszym mężem Maciejem Robakiewiczem ma 28-letnią córkę Michalinę. Teraz panie udzieliły wspólnego wywiadu dla "Vivy!", w którym opowiedziały o swoich relacjach.

Adrianna Biedrzyńska we wspólnym wywiadzie z córką

Jak się okazało, Adrianna Biedrzyńska nie chciała, aby córka poszła w jej ślady, ponieważ uważała, że aktorstwo nie jest dla niej. Chciała, aby Michalina poszła na medycynę, jednak córka aktorki postawiła na swoim. Dziś jej mama tego nie żałuje.

"Dla mnie trudna sytuacja. Czuję strach o dziecko. I strach przed tym zawodem, tak okrutnym i bezwzględnym. Gonitwa myśli, czy da sobie radę, czy będzie dobra, czy obciąży ją moje nazwisko. Chciałam, żeby poszła na medycynę, ale ona zaoponowała: 'To nie moja bajka'. Nie dyskutowałam więc, ale kiedy zobaczyłam Michalinę w jej przedstawieniu dyplomowym, a potem na scenie, gdy razem grałyśmy, stwierdziłam, że słusznie się upierała, bo dokonała właściwego wyboru. Matka nigdy nie będzie traktować własnego dziecka obiektywnie, ale uważam, że Misia jest bardzo dobrą aktorką. Natomiast mam żal do niej, że nie śpiewa, a robiła to genialnie" - powiedziała Adrianna Biedrzyńska.

Zobacz wideo:

Jacyrodzicetakiedzieci? Zofia Domalik w ogniu pytań
Jacyrodzicetakiedzieci? Zofia Domalik w ogniu pytań #Jacyrodzicetakiedzieci? Zofia Domalik w ogniu pytań Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Michalina Robakiewicz poszła w ślady mamy

Michalina Robakiewicz zaznaczyła, że nie lubi być porównywana do swojej mamy.

"Mama jest genialną aktorką, co jest oczywiste, a ja idę swoją ścieżką i nie widzę powodu, żeby nas ze sobą porównywać" - powiedziała.

Michalina Robakiewicz powiedziała także, że jej dzieciństwo było wypełnione aktorstwem, a sama jako dziecko spędziła czas na planach.

"W zasadzie wychowałam się na planie. Odrabiałam lekcje w przerwach między scenami, często kosztowało mnie to też wiele wyrzeczeń, jak wyjścia z przyjaciółmi czy wycieczki szkolne, na które nie mogłam jechać, bo akurat pracowałam. Szybko też nauczyłam się, że to bardzo trudny zawód, pozbawiony pewności i stabilizacji. Ale to pasja i wybór" - powiedziała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości