Karolina Bacia z "Na Wspólnej" urodziła. Dziecko otrzymało wyjątkowe imię

Karolina Bacia urodziła. Założyciel MLH pokazał zdjęcie z dzieckiem
Karolina Bacia urodziła. Założyciel MLH pokazał zdjęcie z dzieckiem
Źródło: MWMEDIA
Karolina Bacia została mamą. O radosnej nowinie poinformował jej partner Jakobe Mansztajn, współzałożyciel bloga Make Life Harder. Influencer pokazał zdjęcie z dzieckiem, a także zdradził płeć i imię.

Karolina Bacia znana jest szerszemu gronu widzów dzięki rolom w serialach TVN "Na Wspólnej", a także "Papiery na szczęście". Już od kilku lat związana jest z polskim influencerem, poetą i współzałożycielem bloga Make Life Harder Jakobe Mansztajnem.

Karolina Bacia urodziła

Para rzadko publikuje wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych i nie udzielają wspólnych wywiadów. Kilka miesięcy temu Jakobe Mansztajn i Karolina Bacia zrobili wyjątek i poinformowali, że spodziewają się dziecka.

"Pizza, makaron czy Mansztajn?" - podpisała żartobliwie zdjęcia na Instagramie.

Zobacz wideo:

SOKOLOWSKA_DZIECKOSHOWBIZ
Katarzyna Sokołowska o pokazywaniu dzieci w sieci. "Hormony szaleją"
Katarzyna Sokołowska w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl odniosła się do pokazywania dzieci w sieci przez ich sławne mamy. Jej pociecha szybko wejdzie do show-biznesu?

Twórca Make Life Harder pokazał zdjęcie z córeczką

Teraz karolina Bacia i Jakobe Mansztajn zostali rodzicami. Współtwórca Make Life Harder pokazał na Instagramie zdjęcie z maluszkiem. Przy okazji zdradził, że został tatą córeczki, której razem z ukochaną nadali imię Wanda.

"Drodzy, dziś może być różnie ze storiskami, bo właśnie urodziła nam się córeczka. Wszyscy zdrowi. Mała Wanda pozdrawia" - czytamy.

Twórca Make Life Harder pokazał zdjęcie z dzieckiem
Twórca Make Life Harder pokazał zdjęcie z dzieckiem
Twórca Make Life Harder pokazał zdjęcie z dzieckiem
Źródło: Instagram/makelifeharder

Redakcja cozatydzien.tvn.pl serdecznie gratuluje!

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości