Agata Kulesza o tym, jak spędzi tegoroczne święta. "Hucznie, ale w dużej bliskości"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Reporter:
Anna Pawelczyk-Bardyga
Agata Kulesza o Świętach Bożego Narodzenia

Agata Kulesza w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą otworzyła się na temat świąt. Aktorka spędzi Boże Narodzenie w gronie rodziny. Opowiedziała, jak wyglądają ich świąteczne rytuały.

Agata Kulesza ma za sobą trudny czas. Od 2006 r. przez 14 lat jej mężem był operator Marcin Figurski, z którym aktorka doczekała się córki Marianny. Para rozstała się w 2020 r., a dopiero niedawno Agata Kulesza zdecydowała się opowiedzieć o swoich emocjach.

Agata Kulesza rozwiodła się z mężem po 23 latach

Agata Kulesza i Marcin Figurski byli razem przez 23 lata. Rozwód dla aktorki był bardzo trudny, dlatego nie chciała od razu zabierać głosu w tej sprawie. Dopiero kilka miesięcy temu w rozmowie z "Twoim Stylem" powiedziała:

"Życie pokazało, że potrafię rzeczy przeczekać. To nie jest fajne, kiedy w trakcie rozwodu jest się na okładkach pism, i to z dodatkiem dziwnych komentarzy. Mogłabym od razu pójść z tym do mediów i opowiedzieć moją wersję. Ale tego nie zrobiłam. Uważam, że na tej metaforycznej wojnie nie trzeba walczyć tą samą bronią, której używa atakujący. Dla mnie cierpliwość, to nieschodzenie poniżej swojego standardu, niewikłanie się w przepychanki" - mówiła.

Agata Kulesza o Świętach Bożego Narodzenia

Na szczęście Agata Kulesza dziś jest o wiele silniejsza, a dookoła ma kochających ją przyjaciół i rodzinę. To właśnie bez nich aktorka nie wyobraża sobie Świąt Bożego Narodzenia. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą powiedziała:

 Nie wyobrażam sobie świąt bez mojej rodziny, także będę w Szczecinie

Agata Kulesza w rozmowie z nami zdradziła również, czego nie może zabraknąć na jej świątecznym stole. Aktorka spędza ten czas z rodziną.

- Barszcz czerwony, pierogi z kapustą i grzybami i uszka. Bardzo lubię te święta, cieszę się, że spędzę je z rodziną, u nas jest dużo dzieci i zawsze sobie myślę, że kiedy pojawia się nowe dziecko, jaka to jest wspaniała, nowa energia. Cieszę się bardzo. Jest dużo osób przy wigilijnym stole, dosyć głośno, śpiewanie kolęd. Hucznie, ale w dużej bliskości — wyznała w rozmowie z nami.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości