Agata Rubik na zdjęciu z 13-letnią córką. "Wyglądacie jak siostry"

Agata Rubik pokazała zdjęcie z córką
Agata Rubik pokazała zdjęcie z córką
Źródło: MWMEDIA
Agata Rubik opublikowała na Instagramie zdjęcie z córką i wywołała poruszenie wśród fanów. Obserwujący zwrócili uwagę, że celebrytka jest bardzo podobna do swojej pociechy i wygląda niemalże jak jej równolatka. "Ilekroć was widzę we dwie, to mam ten sam problem, która to mama, a która córka" - komentują internauci.

Agata Rubik chętnie pokazuje swoje życie prywatne w mediach społecznościowych, na których jest bardzo aktywna. Żona Piotra Rubika na co dzień zajmuje się domem i wychowaniem dwóch córek, które właśnie wchodzą w wiek nastoletni. Celebrytka ma świetny kontakt z dziewczynkami i często nagrywa z nimi zabawne filmiki, albo pokazuje wspólne zdjęcia. Jedna z ostatnich fotografii wywołała na jej instagramowym profilu spore poruszenie.

Córka Martyny Wojciechowskiej nie chce wchodzić do świata show-biznesu
Martyna Wojciechowska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swojej dorastającej córce. Okazuje się, że Marysia nie chce iść w ślady ani mamy, ani taty i ma całkiem inny pomysł na przyszłą karierę. Podróżniczka zaznaczyła, że dziewczynka nie zamierza też wchodzić w świat show-biznesu i chociaż otrzymuje dla niej propozycje do sesji zdjęciowych, wszystkie odrzuca.

Agata Rubik pokazała zdjęcie z córką. Fani są zaskoczeni ich podobieństwem

Agata Rubik jest mamą dwóch córeczek: 13-letniej Heleny i dziewięcioletniej Alicji. Celebrytka ma bardzo dobry kontakt ze swoimi pociechami, co po raz kolejny udowodniła na Instagramie. Żona Piotra Rubika poinformowała fanów, że spakowała walizkę starszej ze swoich pociech i poleciała z nią na krótki wypad do Berlina. To właśnie tam gwiazda zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie z 13-latką, którym pochwaliła się w sieci.

"Guten Tag! Poleciałyśmy we dwie z Helcią do Berlina i chyba bardzo dobrze nam to zrobiło! #czaszcórką" - napisała.

Fani byli wyraźnie poruszeni tym, jak córka Agaty Rubik jest do niej podobna. Internauci zwrócili uwagę, że żona Piotra Rubika wygląda bardzo młodo i ciężko uwierzyć, że jest mamą dziewczynki ze zdjęcia.

"Ilekroć was widzę we dwie, to mam ten sam problem, która to mama, a która córka";

"To jest nieprawdopodobne... Wyglądacie jak siostry...";

"Jesteście identyczne" - czytamy w komentarzach.

Taką samą opinię wydała Agnieszka Mrozińska.

"Wyglądacie jak siostry" - napisała aktorka.

Agata Rubik postanowiła jej odpowiedzieć i przy okazji wyjaśnić, dlaczego przy swojej córce wciąż wygląda młodo

"Dziękuję, tak to często jest, jak się w miarę szybko zaczyna przygodę z macierzyństwem" - odparła.

Agata Rubik wzruszająco o starszej córce. Helenka jest wzorową uczennicą

Agata Rubik chętnie pokazuje, co w wolnym czasie robią jej córki. Z Instagrama celebrytki wiemy, że dziewczynki z powodzeniem uczą się języków obcych, a także mają świetne oceny w szkole. Starsza z sióstr, Helenka, w ubiegłym roku szkolnym mogła się pochwalić nawet czerwonym paskiem. Nie tak dawno temu córka Agaty i Piotra Rubików skończyła 13 lat. Z tej okazji jej sławni rodzice pokusili się o wzruszające życzenia.

"Moja nastolatka. Wrażliwa, empatyczna, mądra, niesamowicie bystra, ambitna i spostrzegawcza. A do tego piękna. Sto lat Córcia, życzę Ci przede wszystkim szczęścia, dobrych ludzi wokół i jak najmniej zawodów na tej krótkiej, ale pokręconej drodze do dorosłości" - napisała Agata Rubik.

"To już 13 lat! Nie do wiary jak ten czas leci... Jeszcze niedawno nosiłem na rączkach, a dziś prowadzimy dyskusje o życiu" - dodał Piotr Rubik. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości