Agata Rubik chciałaby mieć więcej dzieci? "Szkoda takich genów"

Autor:
Kamila
Jamrożek
Agata Rubik i Piotr Rubik na pokazie biżuterii.

Agata Rubik napisała na Instagramie, że planuje powiększyć rodzinę. "Szkoda takich genów. Wychodzą nam przepiękne dzieci" - stwierdziła ukochana Piotra Rubika.

Agata i Piotr Rubikowie dali się bliżej poznać widzom dzięki programowi "Power Couple", który prowadził Olivier Janiak na antenie TVN. Fani mogli zobaczyć parę z zupełnie innej strony. Agata chętnie dzieli się też swoim życiem prywatnym na Instagramie, gdzie publikuje zdjęcia z mężem Piotrem i córeczkami - Helenką i Alą. Tym razem na swoim profilu pochwaliła się ważną wiadomością.

Agata Rubik chce powiększyć rodzinę

Agata Rubik jest bardzo popularna na Instargamie. Obserwuje ją prawie 150 tysięcy osób. Mimo tak dużej liczby fanów, gwiazda stara się być z nimi w stałym kontakcie. Ostatnio na swoim InstaStories zagrała z obserwatorami w popularną grę typu prawda/fałsz. Internauci zadawali jej pytania, a ona musiała odpowiedzieć na nie zgodnie z prawdą. Jedno z pytań dotyczyło tego, czy Rubikowie chcą powiększyć rodzinę. Agata potwierdziła tę informację:

"Prawda. Szkoda takich genów. Wychodzą nam przepiękne dzieci" - napisała dodając do relacji zabawne zdjęcie córeczki.

Inny użytkownik Instagrama zapytał z kolei, czy Agata Rubik chciałaby mieć z mężem syna, bo ma już dwie córeczki. Gwiazda stwierdziła, że tak było kiedyś, ale już zmieniła zdanie w tej kwestii:

"Prawda. Nawet bardzo (chciałaby mieć chłopca - red.). Pewnie dlatego, że z chłopakami nigdy nie było problemów, a z dziewczynami zawsze. W dzieciństwie miałam super przyjaciela, a jedyna "przyjaciółka" okazała się totalnym niewypałem. No, ale moje dziewczynki są cudowne, więc gdybym miała mieć trzecie dziecko, to chyba teraz wolałabym kolejną dziewczynkę" - czytamy na jej profilu.

Gwiazda przyznała też, że bardzo dobrze czuła się w obu ciążach, a po pierwszej momentalnie wróciła do formy.

Zobacz także:

Zobacz wideo:

Wiktoria Nowakowska z "Projekt Lady" o ojcu. "Powoli akceptuję, że nigdy nie będę go mieć"
Wiktoria Nowakowska z "Projekt Lady" o ojcu. "Powoli akceptuję, że nigdy nie będę go mieć" Finalistka "Projekt Lady" chciałaby odzyskać kontakt ze swoim tatą? "Powoli akceptuję fakt, że tego ojca nigdy nie będę mieć". Źródło: co za tydzień

Agata i Piotr Rubik - ślub, dzieci

Agata Paskudzka, obecnie znana jako Agata Rubik w 2005 r. brała udział w konkursie Miss Polonia, w którego jury zasiadał znany muzyk Piotr Rubik. Modelka zdobyła wtedy tytuł II wicemiss. Jednak cenniejszą wygraną okazało się poznanie przyszłego męża, który jak twierdzi, jest jej bratnią duszą.

Agata i Piotr Rubik ślub wzięli w 2008 roku. Mają dwie córki: Helenę, która przyszła na świat w 2009 roku i Alicję urodzoną w 2013 roku. 

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDA

Pozostałe wiadomości