Agata Rubik o przyjaźni w show-biznesie. Odpowiedziała Zofii Zborowskiej-Wronie?

Agata Rubik o przyjaźni w show-biznesie
Agata Rubik o przyjaźni w show-biznesie
Źródło: MWMEDIA
Agata Rubik została ostatnio zapytana przez internautów, czy przyjaźń w show-biznesie jest możliwa. Żona Piotra Rubika odpowiedziała, a fani nie mają wątpliwości, że było to skierowane do ostatniego wpisu Zofii Zborowskiej-Wrony.

Agata i Piotr Rubikowie jakiś czas temu bardzo dużo czasu spędzali z Zofią Zborowską-Wroną i jej mężem, ponieważ młode małżeństwo przeprowadziło się nieopodal domu muzyka. Panie szybko złapały dobry kontakt.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Zofia Zborowska o wychowaniu córki. " To nie jest dobry czas dla kobiet"
Gwiazda podkreśliła, że ani ona, ani jej mąż, nie będą narzucać Nadziejce żadnej presji.

Agata Rubik o przyjaźni w show-biznesie

Zaczęły często się odwiedzać razem z rodzinami, a także wspólnie spędzać czas. Ponadto, kiedy aktorka zaangażowała się w pomoc dziewczynce chorej na SMA, wystawiając na licytacje kolacje z nią samą, to Agata Rubik wylicytowała ją za kwotę... 12 tys. zł.

Przez kilka miesięcy panie wzajemnie gościły w swoich mediach społecznościowych, relacjonując wspólne spotkania. Do czasu. Już od kilku miesięcy aktorka nie pokazała w mediach społecznościowych zdjęcia z Agatą Rubik.

Internauci byli zaciekawieni, dlaczego Agata Rubik i Zofia Zborowska-Wrona tak nagle przestały pokazywać się w swoich mediach społecznościowych, jednak panie nie komentowały tej sytuacji. Kilka tygodni temu Zofia Zborowska-Wrona została zapytana o to, dlaczego już nie przyjaźni się z żoną Piotra Rubika. Jej odpowiedź była jednoznaczna.

"Agata nigdy nie była moją przyjaciółką. I nigdy nie będzie" - odpowiedziała aktorka, dodając emotikonę klauna.

Zofia Zborowska-Wrona o relacji z Agatą Rubik
Zofia Zborowska-Wrona o relacji z Agatą Rubik
Zofia Zborowska-Wrona o relacji z Agatą Rubik
Źródło: Instgaram

Agata Rubik nawiązała do ostatniej wypowiedzi Zofii Zborowskiej-Wrony?

Teraz jeden z internautów postanowił zapytać Agatę Rubik czy przyjaźnie w show-biznesie są możliwe.

"Nie ma znaczenia, czy to show-biznes, czy nie, choć w show-biznesie większość osób jest mocno skoncentrowana na sobie. Dla mnie przyjaciel to przede wszystkim taka osoba, która o tobie myśli, nie ocenia, nie zakłada złych intencji i rozmawia, kiedy coś się dzieje. Po prostu — faktycznie lubi. Takich osób jest cholernie mało" - napisała.

Agata Rubik o przyjaźni w show-biznesie
Agata Rubik o przyjaźni w show-biznesie
Agata Rubik o przyjaźni w show-biznesie
Źródło: Instagram

Internauci szybko wyśledzili, że Agata Rubik i Zofia Zborowska-Wrona przestały obserwować się na Instagramie. Jak na razie nie wiemy, dlaczego panie przestały utrzymywać ze sobą kontakt.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości