Agata Rubik pozuje w stroju kąpielowym. Fani zachwycają się jej figurą

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga

Agata Rubik niedawno wróciła z rodzinnych wakacji na egzotycznych Hawajach. Żona Piotra Rubika podzieliła się wspomnieniem tamtych chwil i opublikowała zdjęcie w stroju kąpielowym. Gwiazda w ostatnim czasie sporo schudła, a fani byli pod wrażeniem jej figury.

Agata Rubik i Piotr Rubik to jedna z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Małżonkowie spędzają razem każdą wolną chwilę i często towarzyszą im ich dzieci. Para nie ukrywa, że kocha podróżować i co jakiś czas wybiera mniej lub bardziej egzotyczne destynacje. Niedawno Rubikowie razem z córkami wypoczywali na rajskich Hawajach, do czego wspomnieniami wróciła żona kompozytora.

Agata Rubik opublikowała zdjęcie w stroju kąpielowym

Rodzina Rubików dawno wróciła już z wakacji, jednak na Instagramie sławnego małżeństwa nie brakuje wspomnień z tamtych chwil. Agata Rubik ostatnio podzieliła się niepublikowanym wcześniej zdjęciem z hotelowego balkonu z widokiem na wielką wodę.

Była modelka zapozowała na nim w stroju kąpielowym i zalotnie spoglądała na fotografa, którym najpewniej był jej mąż. To, co zwróciło szczególną uwagę, to niezwykle wysportowane ciało celebrytki, która nie wstydziła się pokazać umięśnionych pośladków.

"Tęsknie za tym widokiem" - napisała Agata Rubik.

Internauci byli pod wrażeniem jej figury i od razu zaczęli prawić gwieździe komplementy.

"Wspaniałe zdjęcia, super pani wygląda";

"Figura nastolatki";

"Wow, wyglądasz fenomenalnie" - czytamy w komentarzach.

Anna Dereszowska o powrocie do formy sprzed ciąży
Anna Dereszowska o powrocie do formy sprzed ciąży Anna Dereszowska o powrocie do formy sprzed ciąży

Agata Rubik ostatnio sporo schudła. Pochwaliła się efektami

Agata Rubik, zanim poślubiła Piotra Rubika, brała udział w konkursach piękności i była modelką, więc dbanie o figurę nie jest dla niej niczym nowym. Mimo to kilka miesięcy temu gwiazda przyznała, że trochę przytyła i zaznaczyła, że chce wrócić do swojej standardowej wagi. Żona sławnego kompozytora podjęła więc noworoczne wyzwanie i wprowadziła do swojego życia zdrową dietę. Postępami chwaliła się fankom za pomocą Instagrama.

Zaledwie miesiąc temu celebrytka przyznała, że udało się jej osiągnąć cel. Agata Rubik zdradziła, że schudła sześć kilogramów i czuje się świetnie. Nic więc dziwnego, że tak dobrze prezentowała się na wakacjach.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Andras Szilagyi

Pozostałe wiadomości