Agnieszka Dygant buduje nowy dom. Pokazała zdjęcia. "Jestem bardzo przejęta"

Agnieszka Dygant buduje dom
Agnieszka Dygant buduje dom
Źródło: MWMEDIA
Agnieszka Dygant jest w trakcie budowy swojego domu. Pokazała na zdjęciach, jakie prace zostały zrobione do tej pory. Gwiazda "Listów do M." osobiście czuwa nad realizacją projektu. Zażartowała, że uczy się nowego zawodu. Jednak podkreśliła, że bez wsparcia fachowców nie byłaby tak szczęśliwa. 

Agnieszka Dygant pochwaliła się, że w przyszłości czeka ją przeprowadzka do wymarzonego domu. Okazało się, że aktorka czuje się na budowie jak ryba w wodzie i jest bardzo zaangażowana w przebieg prac. Gwiazda nagrała InstaStories z samochodu, informując, że przyjechała na budowę zobaczyć postępy. Poniżej zdjęcia jej przyszłego domu.

W rozmowie z nami Agnieszka Dygnat opowiada o tym, w jaki sposób chroni syna przed hejtem. Zapraszamy do obejrzenia wideo.

Agnieszka Dygant chroni syna przed hejtem?
Agnieszka Dygant chroni syna przed hejtem?

Agnieszka Dygant buduje dom. Pokazała zdjęcia

Agnieszka Dygant udostępniła obserwatorom na Instagramie zdjęcia z budowy. Dom już stoi, ale jest jeszcze w surowym stanie.

"Dzisiaj wycieczka na budowę mojego domu. Cieśla zrobił już więźbę, a teraz robi termoizolację i wjeżdżam tam, bo jestem bardzo przejęta" - powiedziała, wyjaśniając fanom na zdjęciu, jak wygląda więźba.

Aktorka uczy się wielu nowych rzeczy na budowie, poznaje nazewnictwo, przyznaje, że stres jest mniejszy, gdy wie, że może liczyć na architekta i speców od budowy.

W tej chwili już mogę powiedzieć, że coś kumam z budowy domu [...] jeżeli się przechodzi ten proces, to powiedzenie, że pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla kogoś, trzeci dla kogoś, to coś w tym jest. Rzeczywiście przechodząc te wszystkie procesy, podejmując różne decyzje, z architektem, z mężem, z fachowcami, musisz się tego nauczyć, więc to jest ciekawe nowe doświadczenie. Aczkolwiek mega stresujące, więc super mieć wokół siebie ludzi, którzy się na tym znają
- stwierdziła.
Agnieszka Dygant nadzoruje budowę domu
Agnieszka Dygant nadzoruje budowę domu
Źródło: Instagram @agnieszka_dygant_official

Jak mieszka Agnieszka Dygant?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Agnieszka Dygant co jakiś czas publikuje zdjęcia ze swojego obecnego domu, pokazując, w jakich wnętrzach czuje się najlepiej. W całym domu rządzą koty. Aktorka lubi stonowane kolory. W jej domu jest dużo drewna. Są to zdecydowanie klasyczne wnętrza. Dodatki w postaci poduszek, koców oraz tkanin, sprawiają, że mieszkanie jest przytulne.

W salonie znajdziemy kominek, a kuchnia prezentuje się w biało-czarnych barwach. Koty Agnieszki Dygant nazywają się Kongo i Kanada. Jej pupile uwielbiają siedzieć w pobliżu zlewu.

Gwiazda świątecznego hitu TVN, czyli serii filmów "Listy do M." ma słabość do choinek. Pokazała, jak wygląda jej bożonarodzeniowe drzewko. Aktorka przyznała, że choinka stoi w jej domu aż do Wielkanocy. Tym razem chce pobić swój rekord. Zobaczcie TUTAJ.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości