Napisała, że macierzyństwo "ją dojeżdża". Agnieszka Kaczorowska odpowiedziała

Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska dosadnie odpowiedziała fance
Źródło: MWMEDIA
Agnieszka Kaczorowska udostępniła w sieci nagranie, na którym pokazała jak wykonać makijaż na plażę. Jedna z internautek skomentowała nagranie, krytykując jej wygląd. Gwiazda nie pozostawiła jej komentarza bez odpowiedzi.

Agnieszka Kaczorowska jest popularną aktorką i tancerką, która realizuje się w obu tych rolach. Na ekranie zadebiutowała już jako kilkulatka. Gwiazda z powodzeniem gra do dziś nie tylko w produkcjach filmowych i serialowych, ale również na deskach teatru. Obecnie 31-latka jest aktywna także w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje swoją pracę i codzienne życie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Paulina Krupińska o momentach zwątpienia w "Azja Express"
Paulina Krupińska o momentach zwątpienia w "Azja Express"

Fanka skrytykowała Agnieszkę Kaczorowską. Aktorka odpowiedziała

Agnieszka Kaczorowska jest niezwykle aktywna w swoich mediach społecznościowych. Gwiazda publikuje w nich zdjęcia i wideo z codziennych chwil spędzanych w gronie najbliższych. Czasem pokazuje swoją pracę. Tym razem jednak aktorka zdecydowała się na opublikowanie tutorialu makijażowego, przedstawiającego lekki make-up z ochroną przeciwsłoneczną w sam raz na plażę.

Agnieszka Kaczorowska wspomniane nagranie umieściła na swoim Instagramie, który śledzi obecnie ponad 416 tysięcy odbiorców. Pod dodanym wideo pojawiło się wiele różnych komentarzy. W treści jednego z nich fanka skrytykowała wygląd aktorki, pisząc w niewybrednych słowach, że macierzyństwo jej nie służy.

"Wyglądasz na bardzo zmęczoną. Biedna. Widać, że macierzyństwo cię dojeżdża" - napisała internautka.

Gwiazda nie pozostawiła słów internautki bez odpowiedzi.

"A to hit! Bywam zmęczona, ale akurat jestem turbo wypoczęta. Na dobre słówko to zawsze można liczyć, nie? Bo na pewno było z troską, prawda?" - odpisała, nie dając się wyprowadzić z równowagi aktorka.

Agnieszka Kaczorowska o tym czy chce mieć trzecie dziecko

Agnieszka Kaczorowska udzieliła niedawno wywiadu serwisowi party.pl. W trakcie rozmowy gwiazda została zapytana o to, czy planuje mieć więcej dzieci. Przypomnijmy, że aktorka wraz z mężem Maciejem Pelą mają już dwójkę córek. Jak zdradziła w rozmowie z portalem, na ten moment nie są gotowi na powiększenie rodziny, jednak ostatecznie niczego nie wykluczają.

"Na ten moment nie jesteśmy gotowi na trzecie dziecko, przynajmniej tak mi się wydaje. A z drugiej strony bardzo się spełniamy jako rodzice, więc nie wiemy jeszcze" - powiedziała w trakcie wywiadu gwiazda.

Przy okazji Agnieszka Kaczorowska zdradziła, co by musiało się wydarzyć, aby wraz z mężem zdecydowali się na kolejne dziecko. Jak mówi aktorka, mogłoby być to zależne od płci kolejnego potomka.

"To jest w ten sposób, że gdybym miała pewność, że miałabym chłopca, to bym się zdecydowała, ale tej pewności nie mamy" - powiedziała Agnieszka Kaczorowska.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości