Agnieszka Włodarczyk o macierzyństwie. "Czy czegoś żałuję? Może tylko tego, że spotkało mnie to dość późno"

Agnieszka Włodarczyk
Agnieszka Włodarczyk wyjaśnia różnice między oczekiwaniami a rzeczywistością w macierzyństwie
Źródło: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA
Agnieszka Włodarczyk niedawno została mamą. Za pośrednictwem Instagrama przekazała, jak według niej wygląda rzeczywistość z dzieckiem i czym różni się od wyobrażenia o macierzyństwie. "Szanuję, że zdobyłaś się na szczerość" - napisała jedna z obserwatorek aktorki. 

Syn Agnieszki Włodarczyk przyszedł na świat 7 lipca 2021 roku. Od tego momentu aktorka większość swojego czasu poświęca opiece nad synem. Mały Milan skradł serca nie tylko rodziców, ale także internautów, którzy z zapartym tchem śledzą nową, życiową rolę aktorki. Ku uciesze fanów, świeżo upieczona mama podzieliła się swoimi przemyśleniami dotyczącymi opieki nad dzieckiem. 

Agnieszka Włodarczyk szczerze o macierzyństwie

Aktorka chętnie dzieli się z internautami swoją codziennością. W mediach społecznościowych często pojawiają się zdjęcia z Milanem i jej partnerem. Dla wielu osób Agnieszka Włodarczyk jest motywacją i znakiem, że na decyzję o macierzyństwie nigdy nie jest za późno. Najnowszy wpis aktorki na Instagramie wywołał dyskusję.

"Czy Wasze wyobrażenie o tym jak będzie wyglądało życie z dzieckiem różniło się od tego co spotyka Was na co dzień? Ja myślałam, że będzie trudniej, że nie ogarnę tego wszystkiego, o czym trzeba pamiętać. Okazało się, że wiele rzeczy robię intuicyjnie. Nie muszę być perfekcyjna, wystarczy, że się staram być najlepszą wersją siebie. Czy czegoś żałuję? Może tylko tego, że spotkało mnie to dość późno… ale nie można mieć wszystkiego" - napisała pod zdjęciem na Instagramie Agnieszka Włodarczyk.

Olga Pilewicz o prowadzeniu ciąży w Polsce
Olga Pilewicz niedawno powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Miss Polski 2018 ujawniła, jak w czasie ciąży wyglądała dostępność lekarzy i badań.
Źródło: Co za Tydzień

Agnieszka Włodarczyk opowiada o synku Milanie

Jak szybko się okazało, wpis Agnieszki Włodarczyk spowodował, że wiele internautek zaczęło chętnie dzielić się swoimi przemyśleniami.

"Szanuję Cię za to, że pokazujesz swój świat normalnie i bez tzw. bycia madką. Dlatego, mimo że sama nie mam dzieci, nadal chętnie zaglądam na Twój profil" - skomentowała jedna z obserwatorek aktorki. 

"Czy późno...? Może warto spojrzeć z tej strony jak wielką motywacją, wsparciem i energią jest Pani i ten profil dla kobiet po 40-stce, które być może boją się, że to późno a Pani od początku ciąży nieustannie pokazuje, że może być pięknie niezależnie od metryki" - napisała pod zdjęciem fanka profilu Agnieszki Włodarczyk.

Zobacz także:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło: instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości