Agnieszka Włodarczyk świętuje 41. urodziny. Zdecydowała się na poruszające wyznanie

Autor:
Aleksandra
Czajkowska

Agnieszka Włodarczyk świętowała ostatnio 41. urodziny. Z tej okazji podzieliła się z internautami dość osobistym wyznaniem i pokazała zdjęcie synka. "Nigdy nie miałam lepszych urodzin" - napisała. 

Agnieszka Włodarczyk - rodzina

Agnieszka Włodarczyk jest znaną polską aktorką. Swoją karierę zaczynała jeszcze jako nastolatka, a jej głośna rola w filmie "Sara" u boku Bogusława Lindy tylko przyniosła jej popularność. Od 2020 r. aktorka spotyka się z Robertem Karasiem, który jest znanym triathlonistą i rekordzistą Polski.

W lipcu 2021 roku na świecie pojawił się ich syn — Milan, a para co jakiś czas publikuje wspólne zdjęcia z malcem w sieci. Ostatnio Agnieszka Włodarczyk świętowała z kolei swoje 41. urodziny i zdecydowała się na poruszający wpis.

Agnieszka Włodarczyk świętuje urodziny

"Mam 41 lat. Żyję. Dopiero rok temu udało mi się założyć rodzinę i dobrze, bo bardzo ją doceniam. Długo czekałam na ten spokój w sercu i poczucie, że jestem w odpowiednim miejscu z odpowiednią osobą i niczego, ale to niczego mi nie brakuje. Kiedyś urodziny spędzałam w pełnym makijażu, popijając szampana i pląsając po parkiecie. Dziś siedzę w domu, popijając herbatę, a zamiast głośnej muzy słucham głośnego śmiechu naszego synka. Nigdy nie miałam lepszych urodzin" - czytamy.

Pod postem pojawiło się wiele życzeń od fanów. My również się do nich dołączamy.

Zobacz także:

Anna Świątczak o kontaktach z Michałem Wiśniewskim
Anna Świątczak o kontaktach z Michałem Wiśniewskim Anna Świątczak o kontaktach z Michałem Wiśniewskim Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości