Agnieszka Włodarczyk wyszła za mąż? Internauci zauważyli pewien szczegół...

Autor:
Dagmara
Olszewska
Agnieszka Włodarczyk

Zaledwie kilka tygodni temu w mediach pojawiła się informacja o planowanym ślubie Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia, a internauci już podejrzewają, że para pobrała się w tajemnicy przed wszystkimi. Pikanterii dodała jedna z wypowiedzi aktorki w mediach społecznościowych. Kilka chwil później postanowiła sprostować swoje słowa. O co chodziło?

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś to jedna z ulubionych par w polskim show-biznesie. Zakochani wspólnie wychowują syna, podróżują po świecie i kibicują sobie w spełnianiu pasji. Ona jest bowiem aktorką z wieloletnim doświadczeniem i ogromną rozpoznawalnością, on - sportowcem o niemal nieograniczonej motywacji do działania i chęci pokonywania własnych słabości.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Tomasz Karolak wrócił na TikToka. Konto prowadzi mu córka
Tomasz Karolak wrócił na TikToka. Konto prowadzi mu córka

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś pobrali się?

Historia związku Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia to niemal gotowy materiał na film romantyczny. Poznali się bowiem za pośrednictwem mediów społecznościowych i choć na początku pojawiały się wątpliwości, szybko miejsca ustąpiło im prawdziwe i płomienne uczucie. W marcu 2023 roku sportowiec zorganizował dla swoich obserwatorów sesję pytań i odpowiedzi podczas której wyznał, że już niedługo jego związek może wejść na nowy poziom.

Jeden z internautów zapytał wprost, czy Robert Karaś zamierza stanąć na ślubnym kobiercu. Na odpowiedź nie musiał długo czekać.

"Ustaliliśmy z Agnieszką Włodarczyk, że na koniec roku bierzemy ślub. Dokładnej daty nie zdradzę" - napisał sportowiec.

Robert Karaś o ślubie z Agnieszką Włodarczyk
Robert Karaś o ślubie z Agnieszką Włodarczyk Robert Karaś o ślubie z Agnieszką Włodarczyk Źródło: Instagram

Kilka tygodni później w mediach zawrzało od spekulacji, że Agnieszka Włodarczyk jest już prawnie żoną Roberta Karasia. Wszystko przez jej wypowiedź w InstaStories.

Aktorka w jednej ze swoich wypowiedzi nazwała bowiem ukochanego "mężem".

Szybko jednak wytłumaczyła te słowa.

"Jeszcze nie (jest mężem - przyp. red.), ale zawsze tak na niego mówię" - powiedziała.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś - historia miłości

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś poznali się za pośrednictwem Instagrama. Mężczyzna postanowił skomentować jedno z jej zdjęć przedstawiających nową fryzurę. Wtedy nie wiedzieli jeszcze, że był to początek czegoś, co być może połączy ich na resztę życia. Niedługo później, 7 lipca 2021 roku zakochani powitali na świecie synka - Milana. Aktorka w jednym ze swoich postów na Instagramie odniosła się do tego, jak wygląda jej relacja ze sportowcem.

"Czy się denerwuję? No jasne, jak cholera! Ciężko patrzeć na cierpienie ukochanego, ale tłumaczę sobie, że przecież on sam tego chciał. To jest jego życie i pasja. Ma do tego ogromny talent, więc jedyne co mogę teraz zrobić to wspierać go z całych sił i nie przeszkadzać w realizacji celu. Niestety przeszkadzam całemu teamowi. Mają ze mną przerąbane. Zadaje mnóstwo pytań, chcę wszystko wiedzieć, kontrolować i pewnie uprzykrzam im życie. Ale serio widząc, jak on wygląda, chciałabym go zatrzymać, zdjąć z tej trasy, przytulić i zabrać do domu…" - napisała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości