Agnieszka Woźniak-Starak ma radę dla Małgorzaty Rozenek. "To jest podstawa"

Agnieszka Woźniak-Starak przygotowała dla Małgorzaty Rozenek-Majdan radę
Agnieszka Woźniak-Starak przygotowała dla Małgorzaty Rozenek-Majdan radę
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Małgorzata Rozenek-Majdan już niedługo zadebiutuje w roli prowadzącej "Dzień Dobry TVN", na co czeka wielu fanów gwiazdy. Agnieszka Woźniak-Starak, która z popularną śniadaniówką związana jest od kilku lat, przygotowała dla swojej koleżanki ze stacji celną radę przed jej pierwszym odcinkiem na żywo.

Małgorzata Rozenek-Majdan podczas jesiennej ramówki TVN została zaprezentowana jako nowa prowadząca "Dzień Dobry TVN". Gwiazda już niedługo zadebiutuje na antenie popularniej śniadaniówki, a jej partnerem będzie znany widzom TVN24 Krzysztof Skórzyński. Na pierwszy odcinek z udziałem pary czekają nie tylko fani, ale także ich koleżanki i koledzy po fachu.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Agnieszka Woźniak-Starak radzi Małgorzacie Rozenek

Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z nami przyznała, że tak samo jak spora część Polaków, z niecierpliwością czeka na debiut Małgorzaty Rozenek-Majdan w "Dzień Dobry TVN". Gwiazda jest przekonana, że jej koleżanka świetnie sobie poradzi, ponieważ od wielu lat jest mocno związana z telewizją.

Zapytaliśmy prezenterkę o to, co jako doświadczona prowadząca "Dzień Dobry TVN" mogłaby poradzić żonie Radosława Majdana. Okazuje się, że Agnieszka Woźniak-Starak ma bardzo trafną i jednocześnie prostą wskazówkę.

- Mam radę. Trzeba się przede wszystkim dobrze przygotować do programu. To jest podstawa. Jeśli jesteś dobrze przygotowana, to jak do klasówki, jesteś pewna siebie, wiesz, że idziesz z jakąś konkretną wiedzą, wiesz, kto będzie twoim gościem, wiesz, o czym masz rozmawiać. A jak ma się ten background, to już reszta pójdzie - powiedziała. 

Agnieszka Woźniak-Starak radzi Małgorzacie Rozenek. "To jest podstawa"
Małgorzata Rozenek-Majdan już niedługo zadebiutuje w roli prowadzącej "Dzień Dobry TVN".

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński poprowadzą "DDTVN"

O tym, że Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński będą nową parą prowadzących "Dzień Dobry TVN" mówiło się już od dawna. Prezenterzy długo jednak nie komentowali plotek i poczekali do dnia, w którym została zaprezentowana oficjalna, jesienna ramówka TVN. Oboje nie ukrywali, że mają już za sobą pierwsze wspólne próby i bardzo cieszą się ze swoich nowych ról.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński poprowadzą wydanie "Dzień Dobry TVN" już w najbliższy poniedziałek, 29 sierpnia.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości