Agnieszka Woźniak-Starak wspomina zmarłego męża. Pokazała rozczulającą fotografię

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała zdjęcie męża
Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała zdjęcie męża
Źródło: MWMEDIA
Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła tragiczną śmierć męża Piotra Woźniaka-Staraka. Niedawno w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie, które zrobiła krótko przed wypadkiem.

Agnieszka Woźniak-Starak jest prezenterką i osobowością telewizyjną od wielu lat związaną grupą TVN. W sierpniu 2019 roku dziennikarka musiała zmierzyć się z ogromną tragedią. Jej mąż Piotr Woźniak-Starak zaginął na Mazurach, a po 5 dniach jego ciało zostało odnalezione na dnie jeziora Kisajno.

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała zdjęcie męża Piotra Woźniaka-Staraka

Dziennikarka jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, za pośrednictwem których dzieli się swoim doświadczeniem zawodowym oraz fragmentami życia prywatnego. Choć od tragicznego wypadku jej męża Piotra Woźniaka-Staraka minęły już prawie 3 lata, prezenterka czci jego pamięć.

Agnieszka Woźniak-Starak podzieliła się zdjęciem, które wykonała miesiąc przed tragicznym wypadkiem. Na fotografii widać Piotra Woźniaka-Staraka, który w objęciach trzyma psa.

"Piotr Woźniak-Starak i Vlad" - napisała.

Na 10 lipca przypadały urodziny producenta filmowego. Piotr Woźniak-Starak skończyłby tego dnia 42 lata. Pies, który został ujęty na fotografii, był ostatnim urodzinowym prezentem od żony. Szczeniak Vlad miał dołączyć do ich rodziny zaraz po powrocie mężczyzny z Mazur.

Piotr Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała zdjęcie męża
Piotr Woźniak-Starak
Źródło: Instaram @aga_wozniak_starak/https://www.instagram.com/aga_wozniak_starak/

Piotr Woźniak-Starak - śmierć

Piotr Woźniak-Starak był polskim producentem filmowym i biznesmenem. Wyprodukował takie filmy, jak "Big Love" czy "Bogowie". Mężczyzna zaginął 18 sierpnia 2019 roku. W nocy na jeziorze Kisajno odnaleziono dryfującą, pustą łódkę. Niedługo później udało się ustalić, że jej właścicielem jest Piotr Woźniak-Starak. Ciało producenta zostało odnalezione po 5 dniach poszukiwań. Sekcja zwłok wykazała, że "przyczyną zgonu była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa, będąca następstwem masywnego urazu czaszkowo-mózgowego w wyniku działania narzędzia ostrokrawędzistego", którym prawdopodobnie były śruby napędowe motorówki. Piotr Woźniak-Starak został pochowany 30 sierpnia w specjalnym grobie na terenie posiadłości Fuleda, a na początku 2021 roku szczątki przeniesiono na warszawskie Powązki. W dniu śmierci miał 39 lat.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości